Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gazdagodjak meg hirtelen?...

Koppasz86 kérdése:

Hogy gazdagodjak meg hirtelen? 28 éves vagyok azt meguntam a csóróságot. Pénzt, csillogást, hatalmat akarok és nem 10-20 év múlva, hanem max 2-3 hónapon belül!

Figyelt kérdés
A becsületes munkával meg hasonló marhaságokkal ne is jöjjön senki, van akinek elég az, hogy hónapról hónapra éljen ebből az alamizsnából amit fizetésnek hívnak, de én nem ilyen vagyok. Rohadtul el vagyok már keseredve, alig van már pár évem fénykoromból azt királyként akarom leélni! Úgy voltam vele, hogy megpróbálok legálisan meggazdagodni, évek óta nyomom a szerencsejátékot lottót, pókert, fogadásokat, azt nyertem max 4-5 milliót kb hát az mi? 800-900 millió kellene minimum, de inkább jóval több. Nem tudok mit kitalálni, de mostmár úgy vagyok vele hogy még 2-3 évet is leülnék érte... Egy életem van, nehogymár szegényként éjem le
2014. aug. 1. 00:03
 1/10 anonim válasza:
77%

1. Menj külföldre (persze nem leszel gazdag, de többször annyit kereshetsz mint itt)

2. Csinálj valami szar indie játékot amit tőbb millióan letöltenek, csak gy jó ötlet kell. (lásd: flappy bird.)

2014. aug. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy Andy Vajna kaliberű urat és kamatyolj vele. Ennyi és az élet már meg is van oldva.
2014. aug. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó ketteske, mert a kérdés kiírója egy srác. Neki gazdag nőt kell keresnie...
2014. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de ha rájössz, írd már a receptet priviben!
2014. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
most őszintén, szerinted aki tudja, az lefogja ide neked írni, hogy hogyan lehet több száz milliót összeseftelni?
2014. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát aki tudja azt nem irja le az cumizzon le (Y) amúgy a-3ik hozzászólás nem is rossz ötlet (Y)
2014. aug. 1. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
De mégis ezt hogy gondoltad? Mondjuk egy berki fazon ideír, hogy heló bennfentes fogadásokat intéztem a fradival meg szétloptam a céget, adót csaltam?
2014. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

inkább neked kellene lecumizni őt, és akkor talán bevenne a buliba.


Hol élsz te? Ez nem jár neked alanyi jogon!

2014. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

arany doxákkal sefteltem behoztakm kínánoll hamisitványt eladtam az üzlet M bereknek 200 ezer forintért

meg a mikrokba meg turmixgépekbe zárlatot csináltam legaranciáztam őket soroljam még? sorolhatnám de minek

2014. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miki fivérem kiment amerikába mikrókkal meg kocsikkal seftelt meg is gazdagodott annyira hogy felvásárolt itthon egész üzletrészeket
2014. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!