Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem reklám célból, de valaki...

Nem reklám célból, de valaki megtudná mondani milyen MLM rendszer az a 3UpNext? Csak annyi infót tudok róla, hogy 2,5 euró a belépő, de hogy jobban érdekelne, hogy megbízhatók e és főként, hogy milyen a marketing rendszere.

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 Szuts Janosne ***** válasza:

Hahaha a vegen meg terroristak is leszunk!!!!

Hazudok,lopok,csalok)))) Vigyazz mert megtalallak hahaha,a vegen meg gyilkos is leszek )))hahaha

Szanalmas vagy kiscsibe!!!

Mondtam mar minden konyvet ingyen le lehet tolteni a neten.Most huss menj,tombolj a konyvkiadoknal,konyvesboltokban,es mond el,hogy csalok,mert ingyen is le lehet tolteni a netrol amit ok penzert arulnak!Hahaha.

A reakcioidbol biztosra tudom,hogy tobbet tudok mint te,es tobb mint egy evtizedes multam van az MLM,es online ertekesites teren.Lass csodat,meg itt vagyok,nem zartak bortonbe!

AMI A LEGFONTOSABB!!!!A KORNYEZETEM BIZIK BENNEM<MERT SOHA SEM AJANLOTTAM OLYAT<AMIVEL BECSAPTAM VOLA OKET!!

Ennyi a tortenet, masold be amiket eddig irtal ne faraszd magad uj gondolatmenettel,mert nem fog menni.

2014. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy ilyen emberek vannak az MLMben, mint ez a Szutsne. Már ha egyáltalán így hívják és valóban köze van az MLMhez és nem hazudozik össze-vissza.

Minden esetre ebből a fellengzős, lenéző, bunkó stílusból nehezen tudom elképzelni, hogy valóban igazat ír.

2014. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 Szuts Janosne ***** válasza:

whatever....


Hat aki tolvaj,hazug,csalo attol csak ilyen telik

Itt hazudozok,mert nincs jobb dolgom,nem tudom mire jo,de te majd megmondod!

En ugy erzem teged nagyon atvaghatott,egy szerinted tisztesseges ,termekkel biro MLM ,ha meg azt is elhiszed ,hogy a szponzor nem kap penzt addig amig te nem kerestel.Hahaha , es most itt tombolod ki a vilagfajdalmad,minden elozetes ismeretseg nelkul.


Pa

2014. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 18:52

Engem senki nem vágott át. Sőt már legalább 6 éve rendszeresen vásárolom több MLM cég termékét is.

De önnek még mindig komoly problémái vannak, hogy csak ilyen büdösbunkó stílusban tud kommunikálni.

2014. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
78%

"tobb mint egy evtizedes multam van az MLM,es online ertekesites teren"


Viszonylag lapos az a tanulási görbe, ha 10 év alatt még mindig nem ismersz fel egy pilótajátékot.


10 év alatt szerinted miért nem tudtál elérni valami tartós eredményt? Hogy most a nulláról kell elkezdened egy ilyen pilótajátékot?


"Most huss menj,tombolj a konyvkiadoknal,konyvesboltokban,es mond el,hogy csalok,mert ingyen is le lehet tolteni a netrol amit ok penzert arulnak!Hahaha. "


Némi tévedésben vagy, vagy másokat próbálsz tévedésbe ejteni. A könyvesboltban papír alapú könyvet veszek. Amit ingyen letöltök, az elektronikus. Tehát nem ugyanaz a kettő.


Amit te árulsz, az elektronikus. Pont ugyanaz, mint a letölthető. Nincs hozzáadott érték, mint a papír alapúnál, csak hozzáadott ár van. Emiatt lesz pilótajáték a nagy üzleted. Azért kell csak 2.5 eurót kifizetnem, hogy a "szponzorom" jól járjon. Hogy én közben veszítek az ügyön, az mellékes.


Minden tisztességes kereskedelem azon alapul, hogy a vevő is nyer, és az eladó is. Nálatok csak az eladó nyer. Ez a probléma.


",ha meg azt is elhiszed ,hogy a szponzor nem kap penzt addig amig te nem kerestel"


Na, hát innen látszik, hogy fingod sincs az MLM működéséről, még a 10 éves állítólagos múltaddal sem. Tehát egy ilyen egyszerű koncepciót nem sikerült beleverni a fejedbe 10 év alatt sem? Durva. Mi meg leállunk veled "vitázni"...

2014. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 Szuts Janosne ***** válasza:
0%

En nem ertem el tartos eredmenyt?

Hahaha annyit tudsz rolam mint az MLM rol.

Erolkodhetsz,hivatasos fizetett provokator,nem lesz kevesebb ugyfelem.

Azonkivul,nem vitaznak velem csak te egyedul)))))

Egy kis adalek,az MLM el kapcsolatban.

Erdekes modon, aki nem tud ervenyesulni,csak elkezd ezt azt, aztan varja a csodat...egybol a rendszert szidja,es rasuti azt a belyeget ,hogy pilotajatek!!!!!

Az ilyen mentalitasu ember mint te soha semmit nem fog elerni az eletben.Itt probalsz kiskiraly lenni,elvezed,hogy "jol beolvashatsz" valakinek.De a neved mar nem mered hozza adni.Tobbes regisztracioval probalod erositeni magad.Nevetseges vagy!!!

Itt a tisztesseges, minosegi termekekrol szolo MLM velemeny:

[link]

2014. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

Úgy látom az ön értelmi képességei egyre lejjebb süllyednek.

Még mindig nem fogta fel, hogy legalább három ember írt már ide. Ez a szánalmas vergődés meg egyre kínosabb.

Annak a cikknek nem sok köze van az MLMhez, továbbá egyre több orvos használja ezeket a "vacak és hasztalan" termékeket. Ráadásul van amelyik gyógyhatású készítmény.

Bizonyára a páciensek életével játszanak, mint orvosok.

Ritka szánalmas amit itt művel, érdekes módon az összes piramisjátéknál ilyen agresszív és bunkó emberekkel találkozni, talán nem véletlen.

2014. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

"En nem ertem el tartos eredmenyt?"

Így van. Semmilyen MLM-eredményt nem értél el, semmilyen MLM hálózatod NINCS a 10 éves állítólagos tapasztalatod után.


"Hahaha annyit tudsz rolam mint az MLM rol."

Talán többet, mint gondolnád...

2014. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 Szuts Janosne ***** válasza:

Harom ember???O az mar valami hahaha.

En vergodom??

Naponta tobben regisztralnak, es lesznek "sponzorok" akiknek a zsebebe vandorol a penz,es "jol jarnak" vele.

REGISZTRALT GYOGYHATASU KESZITMENYT EGYETLEN EGY MLM HALOZATBAN SEM LEHET KAPNI!!!!!!

Nevezd meg,hogy melyik az a keszitmeny ami rendelkezik ezekkel az adottsagokkal!Hol van leirva?

Az orvosokrol, a fenti linken talalsz velemenyt!!!

MIT VARTAL TOLEM? Megkoszonom,hogy elmondtal minden csalonak,tolvajnak,hazugnak????

Te kezdted a mondandod bunko modon,letamadtal,a hulye sablonos vadjaiddal!!!!

Te vergodsz hajtogatod, hogy piramisjatek,stb...

Kit erdekel meg itt ez??Egyre tobben es tobben dolgoznak a rendszerbe,es aki belepett erdekes modon egy ember sem panaszkodik!!!!!

Pedig nagyon sokan vagyunk mar.


Tovabbiakban az sem erdekel,hogy mit hiszel rolam.

Egy arctalan ember higgyen amit akar!!!!! A kornyezetem , jol ismer es ez a lenyeg!!!

2014. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

"akiknek a zsebebe vandorol a penz"


Honnan vándorol oda? Újabb rászedett palimadarak utalják a paypal számlájukra, ingyen letölthető ekönyvért cserébe? :) Nagy teljesítmény, gratulálok!

2014. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!