Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem reklám célból, de valaki...

Nem reklám célból, de valaki megtudná mondani milyen MLM rendszer az a 3UpNext? Csak annyi infót tudok róla, hogy 2,5 euró a belépő, de hogy jobban érdekelne, hogy megbízhatók e és főként, hogy milyen a marketing rendszere.

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 Szuts Janosne ***** válasza:

A penzugyes buliban? Oh, csak olyan rekordokat dontogettem amit mas meg sem kozelitett.

Epp moralis okokbol mondtam fel,epp azert mert a devizahitelt tukmaltak mindenkire!!! En ott tudtam hagyni a 4-500 ezres fizetesem!

A kaves bulirol:(Tudom ez a szived csucske),Megvettem a legnagyobb indulo csomagot,mert azt hittem az embereknek szuksege van "ilyen jo" termekekre.Eloszor kiprobaltam a csaladomon,magamon,es rajottem,hogy semmit sem er. Kavenak jo masnak nem! Igy nem ajanlottam tovabb.Kettonk kozt ez a nagy kulonbseg! Fejre is allhatsz, neked nem adok valaszt semmire!

MIERT NEM ULSZ BE EGY WEBKONFERENCIARA ES TESZED FEL A KERDESEIDET??? FELSZ,HOGY VALASZT KAPSZ RAJUK!

2014. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

:D te tényleg csináltál ilyen kávés meg valami hitelközvetítős bulit? :D Figyelj, ha nem voltál megelégedve a kávéval, gondolom visszaküldted, nem? Vagy be kellett bukni azt az indulócsomagot? Nem volt garancia? Na, látod, ezért mondom, hogy neked zéró az mlm tapasztalatod, és inkább pilótajáték tapasztalatod van! :D


Nyilván a pénzügyes dolog sem MLM volt. Vagy mesélj, mi lett a hálózatoddal? Ők is ilyen morális mintaképek voltak, és mindenki hirtelen abbahagyta?


Amúgy nem azért hagytad abba, mert magánéleti válság miatt kimenekültél angliába?


"Fejre is allhatsz, neked nem adok valaszt semmire! "


Azt már észrevettem.. :) De nyilván ebben nem a személyem, hanem a tudásod akadályoz meg. Ha más kérdezné ugyanezeket, akkor válaszolnál? Nem, azt mondanád, az is én vagyok, csak másik regisztrációról.. :))


"MIERT NEM ULSZ BE EGY WEBKONFERENCIARA ES TESZED FEL A KERDESEIDET??? FELSZ,HOGY VALASZT KAPSZ RAJUK!"


Igen, rettegek! Viszont azt áruld el, te miért félsz ott feltenni ezeket a kérdéseket? Gondolom félsz választ kapni rájuk, neked van mit veszítened... :D Nem lehet kétség benned, feltétlen hitet és hűséget kell tanúsítanod a szponzornak, és különben is mit szólnának az embereid, ha felhívnád a figyelmüket ezekre a visszásságokra?

2014. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 Szuts Janosne ***** válasza:

Hat persze van garancia,arrol hiresek az MLM cegek, visszafizetik az indulo csomag arat , na hagyjad mar,hogy kinek nincs MLM es tapasztalata?))) hahaha

Igen MLM ceg volt a "Penzugyi buli". Sokan maradtak,mert feltettek a penzuket.Nem mertek bevallalni, hogy rossz a termek.Maradtak,es gatlastalanul tukmaltak tovabb az emberekre a devizahiteleket.Amugy ha annyira spiler vagy az MLM be akkor tudod,hogy ha valaki kilep egy csoportbol,a felette levo vezetohoz kerulnek az emberei.


Maganeleti valsag miatt kellet kimenekulnom Angliaba??

Hat ez jo))))

A parom Angol,es kikoltoztem,mert nem szeretjuk a tavkapcsolatot!

En is tudom,hogy ki vagy,nem csalodtam benned. Sunyin a hatterbol osztani az embereket..hm.

De most tul messzire mentel!

2014. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

"Hat persze van garancia,arrol hiresek az MLM cegek, visszafizetik az indulo csomag arat , na hagyjad mar,hogy kinek nincs MLM es tapasztalata?"


Igen visszafizetik. Benne van a szerződésben amit aláírtam amikor csatlakoztam. Azok nem ilyen nem létező kamu cégek, mint a piramisjátékok.

2014. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

"Hat persze van garancia,arrol hiresek az MLM cegek, visszafizetik az indulo csomag arat , na hagyjad mar,hogy kinek nincs MLM es tapasztalata?"


Igen, az MLM cégek arról híresek. Tudod ezt a DSA irányelv is megfogalmazza. Tehát úgy látom megmutattad, hogy kinek nincs tapasztalata...


Persze ha valaki pilótajátékot üzemeltet, nem teheti meg, hogy garanciát ígér. Az örül, ha sikerül bepalizni valakit, esze ágában sincs innen már visszakozni...

2014. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Sosem volt kérdés, hogy melyik MLM cégről van szó. Amúgy több MLM cégtől vásárolok és vagyok regisztrálva (Pl FLP, AVON, stb). És mindegyik vissza fizeti a termék vételárát, ha azzal a vásárló nincs megelégedve vagy bármilyen okból vissza akarja kapni a pénzét.

Nem a felsővonalnak fizetek a termékért, hanem a cégeknek, akik bármilyen meglepő számlát is adnak róla, sőt bejelentett legális cégekről van szó. Az MLM cégek nem a lopásra épülnek, mint a piramisjátékok.


De ismét csak az lett a vége, hogy személyeskedés lett, egy alapvető tényből. Igen ön ezen a szinten van. És még mink vagyunk az MLM sérültek. Nevetségesen szánalmas.


Az, hogy ön írásba ad bármit is az kb egy vicc. Mi van, hogyha nem alapcsomagot vásárolok hanem valami drágábbat?? Azt írta, hogy van olyan is. Vissza fizet nekem 100e Ft-ot is a semmire? Ismét jön a hazudozás.

2014. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 Szuts Janosne ***** válasza:
0%

Onnek "is" valaszolok kedes 62% -os.

Mi nem a vasarlasokrol beszeltunk az elejetol fogva!

Az alap kerdes nem ez volt.

Amugy igen is a felso vonalnak fizet,es az o zsebuket tomi)))))))

Most jon a csattano:

-"Az, hogy ön írásba ad bármit is az kb egy vicc. Mi van, hogyha nem alapcsomagot vásárolok hanem valami drágábbat?? Azt írta, hogy van olyan is. Vissza fizet nekem 100e Ft-ot is a semmire? Ismét jön a hazudozás."-

Agyon tajekozott 62% .Koszonom az ingyenreklamot.NALUNK 2.5 euro az elso csomag, a masodikat mar a munkajukbol fizetik ki,sot visszajon a befektetett 2.5 euro is.A harmadikon mar ott a haszon!Ez ilyen egyszeru!

Tanulni , tajekozodni kellett volna mielott ,belevag ebbe a vagdalozo projectbe.

Onnek is azt mondom ,itt a vege.lehet uj accountot csinalni,nem fogok valaszolni a provokaciora!

Vannak uj bejegyzesek amihez mar irtak is velemenyt,nem lepodtem meg,azok a munkak is mind mind piramis.


Szoval bucsuzom,pedig jokat nevettem.

vege vege vege vege vege vege

2014. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Akkor összefoglalva az eddigieket.

Ha jól látom vagyunk hárman.

Az egyik Szűtsné legyen az bárki már ha egyáltalán így hívják.

A másik egy 60%-os illető, azt hiszem, hogy privátban már értekeztünk itt korábban.

És jómagam.


Az állítólagos cégről nem tudni semmit sem. Egyelőre semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy létezne. A korábbi piramisjátékoknál legalább azt a látszatot keltették, hogy létező cég, kamu székhellyel, ami valami koszos lépcsőházat takart jobb esetben. Itt még azzal sem próbálkoznak.

Számla nincs.

A fizetés a tagok között történik. Ez is azt bizonyítja, hogy cég az nincs. A legbiztosabb jele, hogy piramisjátékról van szó.


"Előfordul, hogy cég nem is létezik.

A pénzt az újonnan beléptetett emberek közvetlenül a felettük elhelyezkedőknek küldik."

Forrás: [link]


"Nincs „használható” termék.

Lényegében nem történik valós gazdasági tevékenység. A hálózat célja nem a termék értékesítése és forgalom létrehozása (ha mégis, akkor az a látszat fenntartását szolgálja)."


A termék(ek) (ebook-ok) után a kiadó felé a jogdíj megfizetés nem történik meg. Mivel a fizetés nem a cég felé történik hanem a személyek egymás között fizetnek egymásnak. Így ki is fizetné meg a jogdíjakat a kiadónak??


Az esetleges elégedetlenség esetén nincs lehetőség a jogorvoslatra (mivel nem létező cégről van szó és eleve a fizetés is a tagok között történik) és arra sincs semmi garancia, hogy a befizetett összeget vissza kapja az illető.

2014. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

hogy más is jól értse szűtsnét:


"Koszonom az ingyenreklamot.NALUNK 2.5 euro az elso csomag, amit ugyan egy értéktelen dologért fizettetünk, de ez most mellékes. A masodikat mar a munkajukbol fizetik ki, vagyis abból, hogy 3 másik embert átverve elszednek tőlük a fenti módszerrel 2,5-2,5 eurókat... Így visszajon a befektetett 2.5 euro is.A harmadikon mar ott a haszon, ami abból van, hogy végső soron 3×3, vagyis 9 embert vertünk át az első 3-on kívül."


Szűtsné már régen engedett volna, de most annyira elvakultan hiszi, hogy most, hogy az elején szállt be valamibe, most majd megszedi magát mások kárára, hogy kifordult önmagából...


Ez egyértelmű pilótajáték, a feltételeknek pontról pontra megfelel. Nincs is kérdés.

2014. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Megy ez még? Vagy lefutott? :)
2014. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!