Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 180. 000 Ft-ból 2 ember pesti...

180. 000 Ft-ból 2 ember pesti albérletben milyen szinten tudna megélni? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 18:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"7 664 kiadó lakás van Budapesten az ingatlan.com-on. Ebből szerinted a 40 darab azt jelenti, hogy "bőven van" és válogatni lehet? Mert akkor igen komoly bajok vannak veled."


Ha valaki 50 ezerből akar bérelni, akkor abból a 40-ből fog, nem pedig a 7664-ből. Illetve az, hogy te is 45-ért adsz ki lakást az élő példa arra, hogy lehet annyiért kivenni.

2014. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te vagy szerencsétlen hülye, mert nem fogod fel, hogy ha 180000-et keresnek ketten együtt, akkor szerinted hiába lepra csövestanya, akkor sem fog tudni sokkal többért kivenni lakást. És most őszintén, téged boldogsággal tölt el, hogy fikázod azt a lakást, aminél jobbat nem igazán fognak találni? Mert csak szólok, hogy 50000-ért ez meglepően olcsó, én inkább 70-ért látok ilyeneket. De ha te ennyire okos vagy ajánlj nekik jobb lakást, legyen nagy a konyhája, két szobás, mert ugye a félszoba az lyuk, és full új legyen benne minden. Ja és a közlekedés is legyen jó és férjen is bele a keretbe. Hajrá, lehet keresgélni, de nem találsz, akkor jobban teszed, ha szépen csöndben maradsz, mert eddig te pontosan 0 lakást ajánlottál, a másik válaszoló, tudod, akivel kötekedtél meg egyet.
2014. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

# 21


Igen, a lottót is megnyeri néha napján valaki. Pont ennyi esély van normális lakást bérelni ennyi pénzből.


# 22


Ne akarj kérlek hülyébbnek tűnni, mint amilyen alapjáraton is vagy. Akár tetszik ez neked, akár nem én nem azt mondom, hogy nincs ennyiért lakás. De van. Pont olyan ótvar, mint amilyet linkeltél te is (vagy inkább még rosszabbak...)

A kérdező azt kérdezte, hogy 180e forintból MILYEN szinten tud megélni Budapesten albérletben 2 fő. Erre talán én voltam az egyetlen, aki leírta nekik, hogy XARUL, mert min. 70-80e egy élhető albérlet, míg mindenki más löki itt a sódert, hogy 2 embernek bőven elég 35 nm meg a félszoba. Akinek MUSZÁJ annak tényleg elég, el lehet benne nyomorogni. De ne mondjuk erre, hogy "fullos", meg "pont elég 2 főnek"


És akkor ismét, mert biztos vagyok benne, hogy úgy sem értetted meg amit az előbb írtam. NEM AZT MONDOM, hogy nincs, hanem azt, hogy arra az esélye, hogy normális albérletet találjon potom pénzért - az kb. sansztalan, erre készüljön fel lelkiekben, ne 50e-rel számoljon, mert akkor csak ilyet fog találni:

[link]


Vagy ilyet:

[link]


Vagy ilyet:

[link]


vagy ilyet:

[link]


És a legszebb, hogy ez az első pár találat, nem is válogattam...


Ja és kérdezted, hogy szerintem milyen egy "jó" lakás 2 főnek. Minimum ilyen:

[link]


De inkább ilyen:

[link]

2014. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na jó, te menthetetlenül sötét vagy, én ezt itt lezártam, nem pazarlom az időmet többet rád.
2014. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!