Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-en csinálok egy...

Ha ebay-en csinálok egy accountot és licitálok a saját termékemre, akkor ezt észreveszik? Szabályos?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Mint a huzat. Onlicit miatt ugy kitiltanak, hogy a labad nem eri a foldet.


Ha ilyen hulye vagy, hogy nem allitasz be minimalarat, akkor vallald a kovetkezmenyeit, hogy olcsobban viszik el a termeket, mint te azt megalmodtad.

2015. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem úgy értem. létrehozok egy másik ebay profilt és arról licitálok a meghirdetett termékre. nem ugyanarról,mint amiről feltettem..................
2015. jún. 30. 12:57
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanarrol nem is tudsz licitalni. De az ebay-nel se hulyek ulnek am, algoritmusok figyelik a liciteket, mert senkinek sem erdeke, hogy csalok lepjek el az oldalt. Amit te akarsz, az konkret csalas, az ar mesterseges felhajtasa. Hidd el, figyelik az ilyet.
2015. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

A Vaterán, ha csinálok egy accountot és licitálok a saját termékemre, akkor ezt észreveszik? Szabályos?


Ugye ez nem komoly kérdés, hogy szabályos-e? Hogy lenne szabályos, hogy saját magad nyomod fel az árat!

A Vaterán is letiltják, akkor az Ebay-n, ami sokkal komolyabb, hogy ne néznék. De még ha az oldal nem is figyelné, ha hiszed, ha nem, a vevők sem hülyék, ők is észreveszik, ha "véletlenül" épp mindig ugyanannál az eladónál mászik az égbe az ár...


Nem tudom, mi szükség van csalásra? - tedd fel annyira, amennyiért el szeretnéd adni és ne rontsd a becsületes eladók imázsát!

ÉS MOST LEHET LEPONTOZNI! - mert nyilván az következik

2015. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
A legnagyobb parasztság, amit egy ilyen oldalon csinálhatsz. Nyilván nem szabályos, remélem, te sem gondoltad komolyan.
2015. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mind1. Egy probat meger...
2015. júl. 1. 08:11
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja, tehat tok mindegy mit irunk, akkor is megprobalod? Minek tetted fel a kerdest akkor? Hogy legyen mit lepontozni...?
2015. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Próbálkozz, maximum kitiltanak és akkor többet nem adsz el semmit.
2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Tök jó, nem elég, hogy a többi, normális eladót is hátrányos helyzetbe hozod, de ez egy nemzetközi oldal, úgyhogy még a magyarokat is lejáratod egyben. Bravó!

Nem, nem vagyok egy nagy magyarkodó, csak néhányszor szégyellem magam mások helyett: pl. régebben Bécsben jártam, s egy üzlet bejáratánál magyarul van ki volt írva:" Ne lopj! Kamerával megfigyelt terült!"

Milyen égő már....


Amúgy 9 éve adok el a neten, de még sosem éltem hasonló eszközzel - mert szeretek nyugodtan aludni: engem ne szidjon senki :D

2015. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Nagy az Isten allatkertje es a kerdezo egy cimeres barom.


Attol mert te h.lye vagy, az eBaynel nem h.lyek dolgoznak. IP cim, lakcim, stb, neked nem mondd semmit ugye?


Kepes vagy letrehozni gipsz jakab emailcimmel egy fake eBay accountot fake lakcimmel, hogy felnyomd a termeked arat, azert mert annyira toketlen vagy hogy nem vagy kepes magasabb kezdo osszeggel listazni a cuccot?


Gratulalok. Remelem elmegy nalad az aram es lefagy a geped es nem fersz net kozelebe amig meg nem jon az eszed.

2015. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!