Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire kell félnem a konkure...

Mennyire kell félnem a konkurenciától, ha sikeres az üzletem?

Figyelt kérdés

Luxustermékek érdekelnének és konkrétan azért jöttem el az egyetemről ahol ez irányban akartam tanulni, mert már az elején aláirattak velünk egy szerződést, hogy át kell adnunk a szerzői jogainkat. Ilyen alapon bármiért beperelhettek volna.


Mi a tuti abban hogy így, hogy kiismertek és nagyon jó kapcsolatai vannak az egyetemnek a piaccal, nem csinálnak ki ha sikeres leszek, hogy így hátat fordítottam?

Itt nem csak arról van szó, hogy nem kaptam diplomát, itt kőkeményen pénzről van szó.


2015. aug. 6. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval én itt arra gondolok, hogy ha majd lesz valami üzletem ugyanúgy megtalálják a módját, hogy megszopassanak ahogy az egyetemen tették ezt. És itt nem kis professzorokról van szó, hanem ők úgy érzik magukról ők a világ urai. A szabadkőműves mesterek.
2015. aug. 6. 18:43
 2/3 A kérdező kommentje:

Főleg akkor teszik majd ezt, indítanak majd valami lejárató kampányt, vagy nem tudom, ha mondjuk kezd majd összeérni a vevőkörünk és a milliók nem hozzájuk, hanem hozzám folynának. Ettől tartok.


Bár nincs komoly félnivalóm mert még nem tartok itt, de tudom kikkel állok szemben.

2015. aug. 6. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvass utána, hogy a fészbúkot vagy a nemrég bezárt olx-et mennyien próbálják lenyomni és lemásolni mostanság.


Mégse sikerül egyiknek sem.


Persze ez nem azt jelenti, hogy soha nem lesz senki aki lenyomja.

2015. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!