Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az alkupiac oldalon mennyi...

Az alkupiac oldalon mennyi esély van arra, hogy vásárolnak?

Figyelt kérdés

Vaterán és jófogáson is szoktam hirdetni, de mostanában nem nagyon van eladásom ezért megpróbáltam az alkupiac oldalát.

Mennyi esély van hogy lesz eladásom? Vagy esetleg tudtok mondani hasonló oldalt? Rengeteg cuccom van és nincs pénzem...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A Vatera és a Jófogás is elég nagy ahhoz, hogy el tudj adni. Ha nincs sikered az abból eredhet, hogy felülértékeled a cuccaidat, vagy érdektelen dolgokat árulsz, vagy nem megfelelően emeled ki a hirdetéseket. A 3 tetszőleges kombinációja is előfordulhat, de leginkább az árra gyanakodnék. Így másik oldalon sem lesz nagy sikered.
2015. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Linkelnél néhány terméket, amit nem tudsz eladni?
2015. szept. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2015. szept. 17. 15:21
 4/5 A kérdező kommentje:

Vaterán még olcsóbban árulok mindent, szerintem semmi baj nincs a termékeimmel.

Annyi hogy nem szoktam kiemelni semmit mert nem vagyok hajlandó fizetni még többet érte meg nem is tudok, mert nincs pénzem.

2015. szept. 17. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló első variációja lép életbe: túlárazott termékek!
2015. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!