Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákok! Ha dolgoztok nyáron,...

Diákok! Ha dolgoztok nyáron, kb. heti hány órát szoktatok? És így kb. mennyi pénz gyűlik össze?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 18:53
 1/2 Morozov válasza:
Attól függ, hogy hogy van munka. Én mindig csak diákmunka közvetítővel voltam, kb ilyen 500-550 forintos órabérért nettóban. Volt, hogy hétfőtől péntekig, 6.00-17.00-ig dolgoztam kemény fizikai munkát és úgy kerestem kb 130.000-et havonta. Akinek viszont van kapcsolata külföldön és ki tud menni nyárra, az egy hét alatt is kereshet 130.000 forintnak megfelelő pénzt...és nem feltétlenül tűző napon 40 fokban kell lapátolnia érte 11 órában.
2016. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én tavaly diákszövetkezet által voltam kiközvetitve egy gyárba, folyamatos szakon 1 hónap alatt 126.000 forintot kaptam :)
2016. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!