Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik rendeltek már Hong-kongbó...

Akik rendeltek már Hong-kongból ebay-en keresztül kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

.. nektek mennyi idő volt mire megérkezett a termék?

Minden megérkezett?

Economy int'l postage-val rendeltem arról kinek mi a véleménye? Előre is köszönöm:)



#eBay #Hongkong #vásárlás posta
2017. jan. 22. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan az majdnem mint kínából, Eddig minden megjött, amit rendeltem. Az idő változó, volt egy csomag ami 3 hét alatt ért csak ide.
2017. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenem meg jött eddig,mint Chinaból mint Hong -kong-ból!ami meg nem annak vissza kaptam az árát,vagy ha elkeveredett a postán!

Szállítási idő változó általában a rendelési előzményekben ott van,a becsült idő!Viszont január 20- február 7 ig Kínai Újholdév v micsoda van,ilyenkor szünetel a postázás

2017. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekem egy hong-kongi cucc megjött 3 hét alatt, október 30-án rendeltem és körülbelül november 20-án már itt volt.

Egy másik kínai termék pedig ugyanekkor rendeltem az pedig december 10-én jött.

2017. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fér bele a postaládába nem biztos hogy megkapod!

Variált a posta.

2017. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es! Variált igen, DE a Külföldről érkező csomagokra nem vonatkozik,csak amit TE adsz fel belföldön arra vonatkoznak a postai új szabályok!
2017. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ha nem fér bele a postaládába akkor a postás becsönget legalábbis nálam ez volt.
2017. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A külföldről ebay ali stb oldalról származó csomagnak semmi köze nincs a posta úgy szabályához!! Ezt tartsuk szem előtt, tegnap elmondták világosan a postán nekem,meg szerepel mindenhol h BELFÖLDI csomagokra érvényesek a dolgok!

Ha nem fér bele a postaládába a cuccod csönget,ha nem megy ki senki hagy értesítőt és azzal együtt befáradsz a postára ill személyivel,kivéve ha falun laksz és megkapod!!

2017. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

több-száz terméket rendeltem már az évek alatt, főleg kisebbeket avagy kisebb értékűeket mert nem akarok ÁFA+VÁM dologba belefutni, az kb. olyan 6.000Ft értékhatár fölött jöhet elő.


Szó mi szó, volt jó néhány ami nem érkeztet meg de ilyen magas számnál ez simán belefér, nem sok és akkor is visszakaptam a pénzem.


A legrövidebb idő az talán 2 hét volt,repülővel, a leghosszabb meg 1.5 - 2 hónap körül.


Változó, eladófüggő is, van aki már aznap vagy másnap feladja, van aki meg egy hétig is ül rajta mire feladja, repülővel gyorsabb sima postai úton lassabb, ünnepek alatt meg a csiga elszáguld mellette... :D


Ha nem sürgős akkor megéri onnan rendelni az ár miatt, ha sürgős akkor inkább vedd meg itthon mert tény mi tény nem lehet 100% ban megmondani hogy akkor mikor lesz itt vagy nem-e kallódik el útközben és meg sem kapod.

2017. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
SZiasztok! Megjottek a termekeim es az egyik nem fert bele a postaladaba beakasztotta a postas a kapuba:D
2017. febr. 16. 04:34
 10/10 anonim válasza:
Remek :D
2017. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!