Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákszámlával lehet tőzsdézni...

Albert100 kérdése:

Diákszámlával lehet tőzsdézni élesben ha hamis nevet és életkort adok meg 16 évesen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy lehetséges e valódi (nem demó) számlát nyitni diák bank számlával, illetve mennyire tűnik fel ha nem a valódi nevem adom meg?

(Most nem véleményt kérek, hogy ne kezdjek tőzsdézni ilyen fiatalon, meg ilyesmi).

A másik kérdés az lenne, hogy ha elcseszek valami akkor az lehetséges-e hogy az egyenlegem minuszba mennyen?

A demó üzemmód a Plus500 alkalmazásban nem valami kamu?

(Csak azért kerdem mert kb2 hete tőzsdézek demó üzemmódban és az egyenlegem a nyitási egyenlegnek a 10 szeresére növeltem...)

Utolsó kérdés...

Ha elkezdek tőzsdézni akkor csak azt a pénzt tudom elveszíteni amit befektettem a tőzsdébe?



2017. jan. 28. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az éles számla nyitása minden valamire való brókernél úgy kezdődik, hogy elküldöd a személyid/útleveled/vezetői engedélyed beszkennelve. Lakcímkártyával együtt. Aztán közüzemi számlák kifizetését igazoló okiratokat/számlákat, kérnek, amik 6 hónapnál nem régebbiek. Hogy tényleg te vagy-e te?!? És még ezután is kérhetnek pár dolgot. Szóval kiskorúként nem tőzsdézhetsz, ezt a törvények nem engedik meg.


Ha majd nagykorú leszel, tőkeáttétel nélkül is tudsz majd tőzsdézni. Egyszerűen OTP vagy MOL részvényt veszel. Vagy aranyat. Vagy eurót...

A forexen a demo számla és az éles számla nem mindig ugyanazt az eredményt hozza.

A tőzsdézés állandó figyelmet igényel. A tőzsdei spekuláns ugyanolyan foglalkozás, mint bármi más. Komoly felkészültséget, pénzügyi, gazdasági, politikai ismereteket és sok munkát igényel!

2017. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!