Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mekkora volt a legnagyo...

Nektek mekkora volt a legnagyobb anyagi veszteségetek az eddigi életetekben?

Figyelt kérdés
Volt e már pénzveszteségetek vagy anyagi károsodás vagyonilag es mekkora pénzkieséssel járt? Bármilyen anyagi veszteség és hány évesek vagytok?

2020. jan. 7. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam kb. 20 millió.
2020. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
3000 ft.
2020. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meghúzták a parkolóban az autót, és nem volt rajta casco. 40e Ft-ért csinálták meg. 34 éves vagyok.
2020. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy autóbalesetem, ahol nem tudtam bizonyítani, hogy az elől menő indokolatlanul fékezett, nagyjából 1 millió Ft.

Vagy ha úgy vesszük, hogy zsákutcába futott az életem, de vettem egy lakást erre alapozva korábban, akkor mondhatjuk, hogy nagyjából 20 millió

2020. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

"ahol nem tudtam bizonyítani, hogy az elől menő indokolatlanul fékezett"


Követési távolságról hallottál már?

2020. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

"nem tudtam bizonyítani, hogy az elől menő indokolatlanul fékezett, nagyjából 1 millió Ft."


Kötelező biztosítás?

2020. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon komplex családi ingatlanos izé miatt kb 8 millió.
2020. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

"Volt egy autóbalesetem, ahol nem tudtam bizonyítani, hogy az elől menő indokolatlanul fékezett, nagyjából 1 millió Ft."


Magyarul kötelező biztosítás nélkül 2 méterre mentél valakinek seggébe és jól belementél. Gondolom jogsid sem volt.

2020. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

A 2019-es év "fantasztikus" volt: szakítás (közös ingatlan) + xar tőzsdei portfólió = 40 misi mínusz.

32F

2020. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 5,6 és 8. válaszoló.


Ha nem értetek valamihez, ne magyarázzatok bele hülyeséget.

Miért ne lett volna kötelezőm...

A KGFB kifizette a másik autóban keletkezett kárt, ami filléres tétel volt, az én autómban keletkezett a nagyobb kár. (Nem részletezném, szerencsétlen párosítása a magasabb és alacsonyabb autóknak). Mint írtam, nem tudtam bizonyítani az indokolatlan vészfékezést, irányjelzés nélkül az úttest közepén megállást, mert nincs kamera és tanú. Csak az aktuális szabályozást figyelembe véve ezzel a helyzettel nem lehet mit kezdeni.

2020. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!