Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutas kísérőnek hogyan...

Légiutas kísérőnek hogyan lehet jelentkezni? Inkább angolul próbáljak rátalálni az álláshírdetésekre? Semmelweis utcai irodáról hallottatok már?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 00:51
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Miből következtettél arra, hogy ez az állás szélhámosság?
2020. nov. 4. 13:24
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam a link felett... 9#

Ezek vagy csak pénzt akarnak lehúzni, csak eladni prostinak vagy egyéb nem légiutaskísérő dolog.

2020. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ehhez kapcs.

Szüval olyan nonszensz dolgokat mondott, olyan parasztos, vidéki, beszélni nem tud stílusban, hogy elkapott a röhögés. Próbált hülyének nézni. Előadta, hogy a Ryanair, meg Lauda légitársasághoz van lehetőség menni, Angliába viszik ki a jelentkezőket... a fszt persze, teljesen idióta. Lehet akinek null az IQ-ja az beveszi, bele sem merek gondolni hány naív lányt csaptak be, de kérlek ne is foglalkozz ezekkel.

Csak elrettentő példának küldtem el, hogy véletlenül se fuss bele.

Az igazi légitársaságoknak az oldalán tudsz jelentkezni, van HR akik visszajeleznek, ez a tudatlan vénember nagyon szarul próbál szélhámoskosni. Mikor rákérdeztem konkrétan ilyen cég, akkor elhadart valami kamut, nem létezŐ. Semmit se találtam róla...

Meg mondom annyira professzionális volt, hogy mikor megkérdeztem mégis hogy a fenébe lehetséges az, hogy van felvétel, akkor elkezdett nekem úgy panaszkodni mint a szomszédból az öregember. Ja hát ez egy hülyeség, az Orbán miatt elhitetik az emberekkel ezt, van turizmus, az emberek sokat utaznak :D :D :D ő is vót már sok helyen.... majdnem elröhögtem magam, de gondoltam kicsit még szórakozok vele. Aztán gondolom, mikor észrevette, hogy van eszem, akkor lerakta.

2020. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
*szóval
2020. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Ez az álláshirdetés egyébként a Semmelweis utcai irodához tartozik, az ott dolgozó egy nyugdíjba ment volt pilóta, nekem meggyőző volt, zömében fiúk voltak a közös meghallgatáson. 50ezer ft ért segít a kicsit több mint 1 hónapig tartó vizsgasorozatokon átmenni, készséggel segít mindenben, nekem szimpatikus volt.
2020. nov. 4. 13:55
 16/31 A kérdező kommentje:
De persze a te véleményed is elég logikus
2020. nov. 4. 13:57
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha vágysz rá, hogy lehúzzanak pénzzel vagy bármi egyéb szomorú dolog történjen veled akkor tessék. Érdekes hogy pilóta létére beszélni azt nem tud, csak mint egy tanulatlan. Hangsúlyoztuk többen is neked kérdező, hogy a turizmusnak jelenleg vége. Ez az ember, legyen akárki, nem stimmel vele valami, mert nincs felvétel egyik légitársasághoz sem. Nincsenek utasok. Az egyik legnagyon cég, az Emirates is 30 ezer embert bocsátott el. De ha neked kell, hogy lehúzzanak pénzzel, vagy bármi egyéb akkor tessék. A légiutaskísérőkből nem ilyen úton lesz légiutaskísérő. Ez az ember, ha tényleg pilóta volt, akkor tudnia kéne. Én csak jó fej akartam lenni és szólni, nehogy bajba keveredj. A mai világban simán bedobnak egy autóba és eladnak prostinak.
2020. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
11%

#17

ha dagadt és ronda akkor nem

2020. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

"Miből következtettél arra, hogy ez az állás szélhámosság?" 1.- helyesírási, fogalmazási hibák tömkelege,

2. rosszul adja meg az elvárandó minimum magasságot, helyesen az 165 cm.

2020. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%

Igen pl. ez is köszi.. túl sok mindenből következtettem rá, hogy ez hülyeség.

De azért jót nevettem az ürgén :D

Szóval ne hagyjátok magatokat becsapni, főleg most, mikor alig van munka még több ilyen szélhámos fog próbálkozni. Például én regisztráltam a profession-re is, és ott meg kellett adni elérhetőséget, önéletrajzot nyilvánosan a profilban. Gondolok ezek onnan is elérik az adataitokat, ha valami kamu cégként fent vannak.

2020. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!