Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutas kísérőnek hogyan...

Légiutas kísérőnek hogyan lehet jelentkezni? Inkább angolul próbáljak rátalálni az álláshírdetésekre? Semmelweis utcai irodáról hallottatok már?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 00:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Álláskeresőként SOHA ne fizess senkinek. Semmiért.
2020. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom 10-ashoz, egy csomó szélhámosságot alapoznak most a koronavírusra. pl itt is egy:


[link]

2020. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizess ilyenért!
2020. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Miért ne fizessek ilyenért? Van rossz tapasztalatotok ilyesmivel?
2020. nov. 5. 15:54
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ne fizessek ilyenért? Van rossz tapasztalatotok ilyesmivel?"


Te most tényleg nem érted?

Haldoklik a turizmus és reptársaságok, a meglévő stewardesseknek is alig tudnak munkát adni, a gépek egy része a födön, mi 3 oldalon keresztül magyarázzuk, hogy most mi a helyzet és Te ezek után megkérdezed, hogy miért ne fizess? Elolvastad egyáltalán, amit belinkeltem a reptársaságokról? Hogy hány cég ment csődbe?


Mondd, Te a földön élsz vagy most jöttél az űrből?


De tudod mit, add nekem azt az 50 ezret - én is segítek levizsgázni :-)

2020. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne fizess, mert a légitársaságok ingyen képzik maguknak a munkarőt, amennyiben megfelelnek a kritériumoknak.

[link]

Pl ez a Wizz oldala, olvasd el, ott van mit kérnek, viszont azt is írják, hogy a Covid miatt nincs felvétel, se képzés.

Az Emirates se kért semmit, viszont mindenre megtanítottak. Feltétel volt, hogy választékosan és udvariassági formákat ismerve kellett tudni angolul, hogy az utast úgy tudd elküldeni anyjába, hogy meg is köszönje. Úszás tudás kell, mentési gyakorlatok, protokollok mind a képzés része.

2020. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A 165 centis minimum magasság globálisan nem igaz, csak a Wizzairnél nőknek. A 155 viszont valóban nem stimmel. A Ryanair 157-et vár el minimumnak. A max sem jó, vagy 185 vagy 190 volt a határ, nem vagyok biztos, melyik, de nem 188, az tuti.

Viszont ez még hagyján, a magassággal tényleg kevésbé foglalkoznak, HA elérsz egy adott határt kézzel (210-220 cm között, cègtől függ).

DE!!!

NINCS olyan, hogy el lehet sminkelni egy LÁTHATÓ tetoválást! Ez baromi nagy kamu, mert ezt nagyon szigorúan veszi minden légitársaság. A Ryanair is kihangsúlyozta külön, hogy az egyenruhában nem látszódhat és takarás, sminkelés nem megengedett. Ismerek olyat, akit ezért utasítottak el.


Végezetül csak annyi, hogy személyesen beszélgettem Ryanair/Buzz crew-kal, brutális leépítések voltak náluk is és a megmaradt gárda is nagyon keveset repül (nagyon alacsony fizetésért, mert az ő bérüket a repült órák száma és a fedélzeten eladott termékek utáni jutalék teszi ki jelentős részben - na most ha nincs járat, akkor hogyan legyen órája, ha utas sincs, akkor meg kinek adjon el?)

2020. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Szerintetek meddig kell várni míg újra lesz felvétel?

Nagyon szeretnék jelentkezni...

2020. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egy-két év.
2020. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#28


Engem kísérgethetsz, ha nagyon szeretnéd


27f

2020. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!