Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek voltak azok a tulajdons...

Melyek voltak azok a tulajdonságok/megnyilvánulások amik állásinterjúk alatt szimpatikusak/antipatikusak voltak Nektek az interjúztató részéről?

Figyelt kérdés
Vagy általánosabban úgy is megfogalmazhatnám a kérdést, hogy: Milyen tulajdonságok jellemzik szerintetek a jó interjúztatót?
2021. máj. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szakmai és releváns, az mindenképp szimpatikus. Persze megértem, ha a HR-es a milyen állat lennél ha, kit utálnál ha rasszista lennél, stb. sablonkérdéseket puffogtatja el.
2021. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a kölcsönös tisztelet meg az, hogy nem éreztetik, hogy alárendelt szerepben vagy.

Továbbá hogy azt akarjak hogy kellemesen légkörben érezd magad ott, nem stresszeltetnek és megy at az interjú vallatásba.

Szeretem ha egyenlő felek vagyunk, hiszen ok is árulnak valamit (a pozíciót) és én is (a képességeim).


Ahova engem felvettek pozik azok az interjúk egytől egyig lényegretörőek voltak: elmondtak hogy mi a pozíció, én elmondtam hogy milyen kvalitásaim vannak, honnan jöttem es ennyi. Majd értesítjük. Ilyen milyen szuperhos lennel meg hány húszezres tudná megtölteni az Operaházat bullshiteket hanyagolták (amilyen kérdéseket máshol megkaptam).

2021. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az abszolút rossz pont, ha az interjúztató HRes (rendszerint szőke, 20-22 közötti kislány) megkérdezi, pontosan mit takar az adott pozíció. 3ból kettő megkérdezi.
2021. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A nő azt sem tudta, hogy jövök, a cv-met szerintem meg sem nézte, mert teljesen úgy beszélt hozzám, mintha valami szellemi fogyatékos lennék, holott sok tapasztalatom volt már az adott munkakörről, területről. Be sem mutatkozott, maszk rajtam volt, rajta sehol (pedig hivatalosan kötelező lett volna mindenkinek). A kb 20 perces interjúból úgy 15-öt levegő nélkül ő beszélt, gyakorlatilag felolvasta a hirdetést, miről szól az állás, közben semmi interakció, egy kérdést sem tehettem fel, nem kérdezett semmit ő sem, csak a végén pár sablon dolgot. A végén azzal búcsúzott, hogy aznap délután mindenképp keres, persze nem így lett...Nagyon nem volt professzionális az egész interjú, hogy enyhén fogalmazzak. Nem is bánom, hogy nem oda vettek fel.
2021. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!