Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire lehet elkölteni a SZÉP...

Mire lehet elkölteni a SZÉP kártyáról az összeget, ha nem szoktam utazni, étterembe és programokra járni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig készpénzben kaptuk az év végi bónuszt, idén kitalálták hogy SZÉP kártyára fogjuk kapni. Még sose volt ilyenem.

Étterembe nem szeretünk járni, belföldi szálláshelyre max. évi 1x (és az már eleve ajándék szokott lenni a családtól), programokra ritkán, évi 1-2 alkalommal. Annál várhatóan jóval nagyobb összeg várható.


Van valaki hasonló helyzetben? Mire költitek/költenétek el ilyen esetben?


2021. okt. 26. 15:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Sok helyen elfogadjak a boltban is, nezz utana h a kornyekeden van-e hasonlo lehetoseg
2021. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#1

Megnéztem, de sajnos egyik bolt se fogadja el ahol szoktam vásárolni. :(

2021. okt. 26. 15:41
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Legvégső esetben dec 31ig minden zseb mindenre használható, így tudsz csomó eladhato dolgot venni magadnak vagy ismerősöknek. Én pl horgász cuccokra koltom.
2021. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

#2. Nagyon sok bolt elfogadja…

Menjél akkor másikba.


Vagy rendeljetek foodpandáról kaját az ottani éttermek több mint fele elfogadja és akkor nem kell étterembe sem menni, mert kiszállítják…

2021. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4

Faluban élünk, nincs olyan sok bolt a közelben, és netpincér/foodpanda se nagyon van. (oké, van 2 elérhető kajálda, de azokat nem szeretjük...)

2021. okt. 26. 15:58
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Sportüzlet is van amelyik elfogadja.

Ha érdekel pr.-ben megírom.

2021. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Akkor tedd félre ameddig csak lehet és majd egyszerre rendelj valami drágább dolgot.

Biztos van amire szükségetek van, én például kerékpárra teszem félre.

De sok helyen futó vagy akár utcaicipőt is lehet vele rendelni.

2021. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6

Érdekelne, van pár sportszer amit vennék, de kicsit drágának tartom - most pont jó lenne.


#7

Van amire szükségünk van, de az nem tudom hogy fizethető-e ebből. :D

Az jutott eszembe, hogy vajon fotós felszerelésre költhető-e, mint szabadidő... Arra szívesen költeném, ha lehet.

2021. okt. 26. 16:05
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Pár éve mikor nem tudtam mire költeni valami ajándék utalványokat vettem belőle és eladtam a kollegáimnak 80%-os árfolyamon.

Nem volt a világ legjobb üzlete, de legalább nem maradt a nyakamon.

2021. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

olyan is van:

[link]

2021. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!