Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az euronicsnál mennyi idő...

Az euronicsnál mennyi idő mire vissza hívnak ha panaszt miatt kerestem meg őket?

Figyelt kérdés
Felhivtam az euronicsot 2szer is azt mondták hogy majd vissza hívnak, írtam emailt de semmi válasz nem jött. A probléma az volt hogy 2szer kellett kifizetnem a csomagomat (4000ft) mert úgy adták fel hogy kézbesítéskor is ki kell fizetni amikor én már rég online kifizettem. Most mit csináljak? Zaklassam még őket telefonon vagy fogadjam el hogy átvertek? Cagy ilyen hosszú lenne várakozási idő mire történik valami?

#posta #csomag #Euronics #GLS #Online Bankártya
2021. okt. 31. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Írásban tegyél panaszt akár személyesen náluk, akár emailben. Ha személyesen tetted, kérj egy másolatot. 30 napon belül kötelesek válaszolni. Ha nem, akkor fogyasztóvédelem. Nem is a pénz miatt, csak az elvek...
2021. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!