Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék színész?Hol...

Hogyan lehetnék színész?Hol kezdjem?Hogyan győzzem le a szégyenlősségem?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok.A filmszínészet érdekelne.

2022. jan. 29. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
lehagytam hogy sima gimnaziumba jarok ha ez fontos. (17/L)
2022. jan. 29. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez kb annyira irreális mintha valaki orvos akarnaclenni de már a ver latványától elájul...


A színészek extrovertáltak...

2022. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Leszavazták az első válaszolót, de igaza van.

Színész tehetségek nem szégyenlősek.

Mert tehetség nélkül nincs esélyed.

2022. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
először is, hagyd abba a sírást a szégyellős dumáddal, képzeld, én is, privátban, otthon, vagy ha meg kell szólítani az eladónőt, de ha egyszer már voltam olyan hülye hogy versenytáncolni akarok, akkor felszívom magam és úgy megyek ki a takarásból, mintha én lennék a világelső. aztán majd megkérem az öcsémet, hogy intézze a ruhatárat, mert én félek. második lépésként iratkozz be valami színjátszó klubba, egyletbe, tanodába, harmadikként pedig kezdj mondjuk válogatásokra járni filmekhez és színdarabokhoz, ahol tömeget kell alakítani.
2022. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!