Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy birkóztok meg az állandó...

Hogy birkóztok meg az állandó nelkülözéssel és sporolással?

Figyelt kérdés
19 vagyok, szeretnék egyetemre járni, utazni, stb.. Van fogszabályzóm is, azzal sem haladok már évek óta, van munkám, de az nem elég, és nem szeretnék mindig így élni mert egyszerűen nagyon idegesít hogy sosincs rendben semmi, a szüleim elváltak, és nagyon rosszul keresnek, emellett nem vagyunk beszélő viszonyban sem, tőlük nem kérhetek pénzt. Van erre valami módszer, hogy kevésbé legyek szomorú amiért tudom, hogy egyes dolgokat sose tudok majd megvenni? Pl kocsi, lakás, ezekre gondolni se merek😔
2022. márc. 6. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Igen, tanulsz informatikat, kozgazat vagy barmilyen szakmat amivel jol lehet keresni. Lehuzol jo sok evet hogy legyen penzed, karriered, majd a sajat gyerekeidnek megadod amit nem kaptal meg.
2022. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Több hozzád hasonló korú fiatal van ezzel így, mint gondolnád. Még fiatal vagy, előtted az élet! Ha nem sikerül államilag finanszírozott képzésre bekerülnöd, még mindig választhatod a diákhitelt, ami jelenleg 0% kamatozással érhető el. Ha van egy piacképes szakmád, azzal már könnyen léphetsz 1-ről a 2-re. Másik lehetőség, ha kimész külföldre néhány évre, összeszeded a tanulmányaidra valót és visszajössz, elvégzed a képzést.

A lényeg, hogy nem szabad megragadni azon a szinten, ahol most vagy.

2022. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem, nem a gyerekeimnek akarok boldog életet, hanem magamnak minnél előbb..

Nem lehet gyerekem, de ha lehetne se értem hogy hogy jön ez neked ide..

2022. márc. 6. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Diákhitelből és szociális/tanulmányi ösztöndíjakból simán lehet csinálni egy piacképes diplomát.
2022. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Te panaszkodsz itt??? Amikor a kormány s"ggeteket nyalja SZJA mentesség, CSOK, mindenféle vállalkozás támogatás és kedvezmények sora ömlesztik a pénzt a 25 éven aluliakra. Mit szóljon akkor egy 30-35 éves? He?
2022. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
#4 + Pláne, ha kiegészíti diákmunkával és plazmaadással
2022. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha tényleg nagy pénzeket akarsz, akkor a cég alapítás felé kell orintálódnod. Alkalmazottként is lehet jól keresni, de akkor a nagy pénzt az teszi el, akinek dolgozol. Ha úgy érzed, van elég eszed hozzá és rátermettséged, akkor vágj bele, indits vállalkozást, futtasd fel és kaszálj. Vagy tanulj piacképes, keresett, jól megfizetett szakmát és helyezkedj el egy jól fizető állásba.

De az, hogy te csak vágyakozol rá, meg meg vagy sértődve 19 évesen, azzal nem segítesz magadon.

2022. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se megsertodve, se nem panaszkodom, ha valaki 30+evesen nem bírja magát összeszedni annyira, hogy ne legyen rossz élete, ne nekem kelljen már sajnálni.. Plazmaadás hogy lenne már jó lehetőség?! Mikor utánna napokig magamon kívül vagyok hányingerrel.. Komolyan egyes emberek olyan buták, de én kérek elnézést még minden, a normális válaszokat köszönöm 💖
2022. márc. 6. 14:08
 9/12 anonim ***** válasza:
6%

“ Plazmaadás hogy lenne már jó lehetőség?! Mikor utánna napokig magamon kívül vagyok hányingerrel..”


Egyéni szoc.probléma, millióknak semmi vaja nincs tőle, mert betartjuk az utasításokat

2022. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs, én vérszegény vagyok, köztudott hogy ki kell pihenni, és nekem nem ér meg 8000 Ft őt az, hogy napokig semmit ne tudjak csinálni
2022. márc. 6. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!