Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Be lehet jó webfejlesztő...

Be lehet jó webfejlesztő karriert futni diploma nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg levelező munkarendben járok mérnökinfó BSc-re, a 2. szemesztert taposom, ezen kívül van egy BSc természettudományos szakirányú diplomám.


Azon gondolkozok hogy megéri-e folytatni a mérnökinfó BSc-t, ha sikerült elhelyezkednem és van referencia munkám is. Nektek mik a tapasztalaitok?



2022. márc. 31. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, folytatsd a mérnökinfó BSc-t
Nem éri meg folytatni a mérnökinfó BSc-t
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha fizetősön vagy, akkor nem biztos, hogy erőltetném amennyiben tényleg értesz hozzá. De ha államin vagy akkor ha már eddig is elhasználtad, legalább ne vesszen kárba.
2022. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmikép se hagyd abba. Be lehet futni diploma nélkül jó karriert de sokkal könnyeb szakirányú diplomával. Csak 7 szemeszter, 2-t letudtál már, egy diplomád már van, ha értelmes vagy kisebb erőfeszítéssel simán megcsinálod ezt is.
2022. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Mit ertesz jo karrier alatt?
2022. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Lehet jó karriered diploma nélkül is, de diplomával azért könnyebb, szóval ne hagyd abba!

Mondjuk webfejlesztéshez a PTI jobb, mint a mérnökinfó, ráadásul az csak 6 félév.

2022. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, törekedj arra hogy tanulmányaid alatt kapj internshipet. Utana akar nyari melot. Ha ezek megvannak akkor mar lazan fogsz talalni melot barmikor meg ha az egyetemet be se fejezed
2022. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 elolvastad a kerdest?

"sikerült elhelyezkednem és van referencia munkám is"

2022. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen ha értesz hozzá, tanulsz folyamatosan lés keresed a kihívást.
2022. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

A kerdest el, de alatta az irast nem :))


Akkor bocsanat. A valaszom kicsit modositom.


Minden azon mulik mennyi idot energiat teszel bele. Senkit nem erdekel h mit tanultál vagy hol, szinte a CVdbol ki is hanyhatod a tanulmanyaid. Az enyembe nincs is beleirva... Csak a szakmai tapasztalatod a tudasod es az hogy mennyire tudsz interjuzni fogja meghatarozni hogy mit fogsz elerni... Ha nagyon nem akarsz munkahelyet valtani soha nem fogsz 1 millio feletti nettot elerni, de ha celtudatosan folyamat kepzed magad akkor ez 4-5 even belul elerheto. Budapesten. Utana meg erdemes átmenni egyeni vallalkozasba vagy kftbe es kulfoldi angliai/amcsi cegnek szamlazni.


En mindezt vegig toltam ugy hogy a legnagasabb iskolai vegzettsegem erettsegi.

2022. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pár infóval kiegészítem:

- Minimum 3 félévet lennék fizetősön mert ki fogok fogyni az államilag támogatott félévekből

- Képes vagyok az önálló tanulásra, akár könyveket is elolvasok ha hasznosnak találom, de általában Udemy-n és kisebb projekteket csinálva tanultam.

2022. ápr. 9. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a kiírt szavazás válaszai nem a kiírt kérdésre vonatkoznak, hanem a leírásban szereplő dilemmára. Lehet, vannak, akik csak a kérdést olvasták el, és nyomtak egy igent, majd mentek tovább.


Szerintem, az eredetire a válasz: igen. De én is folytatnám a helyedben, már nem vagy messze a végétől. Aztán meg hatalmas felszabadulás, és később se lesz bűntudatod emiatt!

2022. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!