Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik idén töltik a 25-öt és...

Akik idén töltik a 25-öt és megszűnik a szja kedvezmény hogy dolgozzátok fel hogy kevesebbet fogtok keresni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 12:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
11%
#20 Mert a CSOK az mi? Ha gyártasz 3 kölyköt, akkor talicskával hordják neked a pénzt, ha nincs gyereked, akkor meg kuss a neved...
2022. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor gyárts 3 kölyköt aztán fogd be a pofád!
2022. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szomorú vagyok, mert pont a 2018-as választás idején kezdtem az első állandó munkahelyemen és azóta is dolgozok. Hogyha lett volna szja mentesség, azért több pénzem maradt volna az amúgy is alacsony fizetésemből.

Kicsit vigasztal, hogy még így is jobban jártam, mint aki tavaly decemberben töltötte be a 25-öt.

Sajnos az infláció miatt így is kevesebbet ér a fizetésem, szóval jól jött a plusz pénz, de sajnos ez ennyi volt.

2022. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!