Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » B.Braun (Gyöngyös) Vélemények...

B.Braun (Gyöngyös) Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Gondoltam rá,hogy a B.Braunba menjek dolgozni.

Viszont sok rosszat is hallottam róla.

Az egyik,hogy sokan betegek/rákosak lesznek akik ott dolgoznak.ez mennyire lehet igaz?



2022. okt. 12. 11:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Munkakörtől függ, de a termelésbe csak szkafanderben lehet bemenni, ha pedig irodán vagy, akkor csak a szokásos multis légkört kell elviselni.
2022. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az tény, hogy oldószerekkel is dolgoznak a gyárban az összerelés során. elvileg vannak elszívók az asztaloknál amik elszívják egy részét , de nyílván ettől függetlenül belélegzed a másik részét.

én pár hónapja dolgozom itt, de rövid távon nem érzékelhető ennek a káros hatása. nem köhögök, nem érzem rosszabbul magam és másokon sem látom ezt. viszont lehet, hogy hosszabb távon van káros hatása.

azért itt sokan dolgoznak régebb óta, sok kifejezetten idős ember is van, tehát azt nem gondolom, hogy olyna rossz lenne a helyzet.

a beöltözés még a kisebbik gond, azt könnyű megszokni, viszont tény, hogy ezzel a szünet egy része elmegy, tehát sok időd nem lesz pihenni, enni.

ami nem jó, hogy sokszor kell szombaton is bemenni. 3 hétből kettőn kötelező, kivéve ,ha éjszakás vagy. legalábbis most ez van.

a munkatársi , főnöki stb viszonyok itt se jobbak, mint máshol és a munkafeltételek is olyan magyarosak.

viszont a pénz viszonylag nem rossz. sima opertárként 300 feletti nettót kapsz plusz 30 ezer nettó szép kártya. pörögni kell és odafigyelést kíván végig, viszont kapsz 3 hónap türelmi időt, hogy felvedd a ritmust és megismerd a különböző összerelői munkákat, tehát, ha ügyes vagy és bírod a tempót, akkor bele lehet jönni.

a helyedben simám kipróbálnám és ha nem jön be max továbbállsz, de pár hónapig ,ha látják rajtad az akarást a fejlődésre, akkor van biztos helyed.

senkit nem rúgnak ki pár nap után, ha átmegy a felvételin ,inkább lelépnek maguktól, mert nehéznek érzik, de ha nem adod fel és kitartó vagy szép lassan bele lehet jönni, igaz nem gyorsan.

az első héten én is reménytelennek éreztem azokat a darabszámokat, amiket gyártani kell, de nem adtam fel .

nem könnyű munka, de rövidtávon pár hónapra egy két évre mindenképp ajánlani tudom, mert aki ezt kibírja azzal sokat is fejlődik mentálisan ,kitartásban.

sztem egy jó kalandnak is beillik és a pénz tényleg nem rossz ahhoz képest, hogy nem igényel különösebb képzettséget, különösen a kelet magyarországi fizetésekhez képest.

2022. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

több hónapig dolgoztam ott. sajnos rengeteg rossz indulatú ember van ott.

a légkör rideg és bármilyen jól dolgozol nem fognak jobban becsülni. inkább kihasználnak.

a kis főnökök rajtad fognak szórakozni. ha jól haladsz a melóval, akkor még adnak többet. ide oda tesznek nap közben is, hogy ne érezd jól magad.

a betanulásban keveset segítenek, még azok is,akiknek ez a dolguk. de ha hibát követsz el, akkor rajtad élcelődnek.

senkinek nem ajánlom.

még tudnák ezer más dolgot is mondani, de jobb,ha elkerülöd ezt a patkányfészket.

2022. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 műszakos a meló és a háromból kettőben kötelező bemenni szombaton is, tehát nagyjából 1 szabad szombatod van 1 hónapban.
2023. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem eddig csak jó tapasztalatok vannak. Mindenki kedves és segítő kész. Szerintem egy próbát megér mindenképp és ha nem tetszik tovább állsz😊
2023. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagy kamu az előző.
2023. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!