Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az is egyfajta béremelés ha...

Az is egyfajta béremelés ha ugyanazért a pénzért érezhetően kevesebbet kell dolgozom? 5 nap helyett csak 4et kell bejárni, a munka adott napra szabott tehát az is kevesebb de a bér az maradt

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ok
2022. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha órabért nézel, akkor béremelés, ha meg a kapott összeget, akkor nem. Viszont akkor is kevesebb munkával éred el, úgyhogy jó dolog (Kivéve persze olyan munkánál, ami tulajdonképpen munkaterápia, szóval ahol neked jó az, hogy ott töltöd el az idődet.)

Én már azzal is boldogabb lennék, ha a heti 40 órát 4x10-ben csinálhatnám, nem kéne 5x bemennem.

2022. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Majd nem fogsz, ha megjön a gázszámla."


de nem ez volt a kérdés. én nem ezt kérdeztem. mellesleg távfűtéses vagyok semmiféle gázszámla nem jön.

2022. okt. 20. 19:17
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Miért, a távfűtést a manók lehelik be? Ingyen van?
2022. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Miért, a távfűtést a manók lehelik be? Ingyen van?"


De ÉN NEM EZT KÉRDEZTEM. nem ez volt a kérdés.


magas??

2022. okt. 20. 19:34
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem akarod vegre felkotni magadat az ereszcsatornara? Igazabol k..vara irrital mar az allando proli hozongesed. Tudod mit, de, beremeles, igy a legjobb mindenkinek, en is szeretnem ha 4 napos lenne a munkahet mert akkor beremelesnek ereznem es ezt mind, mind neked koszonhetjuk.
2022. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen béremlés köszönd meg szépen a főnöködnek
2022. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!