Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne, ha kiderülne, ha...

Mi lenne, ha kiderülne, ha édesapátok hímprostitúcióval kereste/keresi azt a pénzt, amellyel nektek jobb életet biztosít(ott)?

Figyelt kérdés
Durva, de mélyérzésű kérdés, nem viccnek szántam, ezért is magyarázkodom, amit szinte sosem csinálok a valóságban.

2023. febr. 20. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Semmi.
2023. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Szomorú lennék és meg szakítanám vele a kapcsolatot… Ezt úgy mondom, hogy nekem anyám arccal hirdető prosti és emiatt pokol volt az általános vége számomra, olyan traumákat szereztem amiket sosem heverek ki.


A leggusztustalanabb, hogyha ezt a szülő még próbálja a gyerekre hárítani, hogy azért csinálta hogy eltartsa… Ez egy aljas hazugság, de a gyerek rá van kényszerülve hogy azt a kenyeret egye, amit a szülő ezen az úton szerez meg.

Amúgy meg el lehet tartani egy gyereket egy gyári főzetésből is szóval ez csak kifogás… Meg nem is muszáj gyereket vállalni.


Különben nem ítélem el a prostikat, a saját testüket joguk van áruba bocsátani, de akkor vállalják hogy azért csinálják mert nem akarnak rendes munkát és többet akarnak keresni, viszont tanulni meg nem akarnak pl. egyetemen… És ha lehet akkor esetleg mondjuk ne vállaljanak gyereket, ha meg annyira nem tudják megállni, akkor hirdessenek kitakart arccal, de ez már tényleg a minimum!

2023. febr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Eleg szivas, furcsa apad lehet
2023. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én jót röhögnék, mivel 120 kg, és nem valami jóképű.
2023. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez van
2023. máj. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még mindig jobb, mintha fideszes lenne és azért kapna pénzt...
ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!