Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Menties...

Voltegyember kérdése:

Mi a véleményetek a Menties aviation (Hungary) KFT-ről? Megéri oda menni dolgozni? Nem halottam, láttam róla túl jó véleményeket. És a pénz se nagyon jó. És nagyon sok túlórát kell válalni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
*Menzies
2023. febr. 22. 17:03
 2/3 drummer33 ***** válasza:
Szokásos reptéri cég. Minden reptéri cégnél sokat kell dolgozni, mert munka az mindig van bőven. Munkakör függő, de a fizu nettó 300000-től akár a csillagos ég...Celebi ugyan ez, azzal a különbséggel, hogy 0-24-ben van náluk munka. Ha nem akarsz túlórázni, akkor menj el valamelyik speditőrhöz kevesebb pénzért
2023. febr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szar pénz, szar beosztás, rengeteg túlóra, ha frontvonal, az utasok is parasztok.

Ezeket tudom elmondani mondjuk mindegyik nagy reptéri ground handling cégről.

Az viszont igaz, hogy bejelentett és rendesen kifizetnek, nincsenek csúszások, trükközések (már ha a Menzies alkalmaz közvetlenül, nem valami huszadik alvállalkozó).

2023. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!