Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek van-e tapasztalata...

Valakinek van-e tapasztalata az Orange House Kft.(Nyíregyháza) könyvelőirodával kapcsolatban? Egy álláshirdetésük érdekelne. Viszont már többször is láttam az elmúlt 1 év alatt a hirdetésüket, amit kicsit furcsállok.

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 14:34
 1/1 Dr. Intő József válasza:
Én ismerem a céget. Ez egy könyvelőiroda. Nagy, milliárdos cégeknek könyvelnek. És azoknak a cégeknek állás interjúztatnak, akiket könyvelnek. Ezért szinte folyamatosan vannak fenn hirdetéseik. A cégek amiket könyvelnek, általában nagyon stabil cégek, és jól fizetnek, de nagyon szigorú szűrési feltételeket használnak. Nehéz bekerülni hozzájuk, akár könyveltetni, de dolgozni is. Remélem segítettem. Üdv..
2023. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!