Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályázatokkal lett valakinek...

Pályázatokkal lett valakinek állása, vagy hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
BA-m van és egy harmincpár ezres városban élek, ahol nagyon nincs semmi sajnos. Inkább nem írom le hogy mióta foglalkozok álláskereséssel, mert azt hiszik hogy nem akarok dolgozni, pedig minden nap és minden óra kín így, mert képtelen vagyok lefoglalni magamat. Ha egy nap van egy 10 perces interjúm, akkor az volt minden tevékenységem aznap, de utaztam már 214 km-t is egy interjúért. Profession-ön 139 pályázatom van, ennek alig 10%-a kapott választ, mindegyik nemet. Nem azért van ennyi, mert esélytelen helyekre, igazgatónak meg stb-nek jelentkezek, hanem mert nem válogatok. A kérdésben említett pályázatok meg más oldalakról és olyan városokból vannak, ahova utazgatni tudnék naponta. Itt is csak elutasítják az önéletrajzomat, gondolom elég személytelen módja a jelentkezésnek, de ennél többet nem tudok. Vagy éppen túl hamar betöltenek mindent, legutóbb egy árufeltöltőnél sem kaptam esélyt, innen 60 km-re. Facebookot egész nap frissítem álláskeresős csoportokban. Ott néha behívnak, abban jobb mint a fenti felületek, de a visszajelzés ott is elmarad. Munkaügyiben is azt mondták legutóbb, hogy már elég régóta itt vagyok.

2023. márc. 22. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már aggasztó munkaerőhiányról szónokolnak, meg ezrével hozzák a külföldi vendégmunkásokat az országba.
2023. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Igen kb egy hét és 6 elküldött önéletrajz után.
2023. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
2. igen ha jó kapcsolat, akkor van csoda.
2023. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Semmilyen kapcsolatom volt nem ismertem senkit
2023. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Budapestre és Győrre add be a jelentkezést.


Szerintem te tipikusan olyan városban lakhatsz, ahonnan megéri kb. bármi áron máshova költözni, szóval, ha Pesten mondjuk épp csak kijössz a fizudból, mert minimálbér fölött kapsz picivel, akkor már jól jártál, mert legalább tapasztalatod van.

2023. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, viszont mindkettő kegyetlen messzire van
2023. márc. 22. 16:23
 7/19 anonim ***** válasza:
A 214 km-nél is messzebb?
2023. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, a 214 az oda-vissza
2023. márc. 22. 16:52
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"BA-m van és egy harmincpár ezres városban élek"


Hát igen, nem egyszerű az élet büfészakot végzettként falun. De semmi gond, ausztriában halomra állnak a mosatlan edények és a munkásszálló ajtaja is nyitva aztán kioszthatod az 1300 € fizetéseddel a home officeból dolgozó több nyelven beszélő contractor senior java fejlesztőket akik keresnek Magyarországon 2,5 milliót alaphangon hogy mennyire bejött neked az élet mióta elhagytad ezt a retek országot (:

2023. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jaj, ez fájt.

Én is több nyelven beszélek (kettő felső, egy majdnem közép), és alig várom hogy informatikát tanulhassak, az pedig még szeptember. És nem szeretném elhagyni az országot ha nem muszáj

2023. márc. 22. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!