Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyanok köztünk...

Vannak itt olyanok köztünk akik az újratervezés karrierváltó informatikai tanfolyamot elvégezték És sikerült is karriert váltaniuk Ha igen a hol mit mennyiért dolgoznak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 06:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés...

Szerintem minimálbér.


De a munkaügyi hivatalból kiindulva gáz ami ott megy, gyakorlatilag hülyeségeket csinálnak, és azt képviselik!


Nyomasztó az egész meg gusztustalan is!


Már a recepciós biztonságiőrnek is olyan

a hanghordozása és a szóhasználata mint valami

sorozótisztnek! (4. kerület).

2023. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Igen. Szoftvertesztelő lettem. 550ezer a bruttóm."



Az betanított munka, a graphisoft parkban is van valami ilyen igényt kiszolgáló "központ".


"Jó ha tudsz, de ha nem betanítunk" állt az ajánlatban...

2023. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Bszki mintha érdekemben állna hivatalos munkából élnem.


Pénzt keresni ma már bárhogy lehet, és elég az a napi tíz vagy tízenöt ezer, csak legyen meg minden hónapba huszonöt harmincszor!

2023. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mióta van ez amúgy ez a bárhogy lehet? Kb. Nem kotekedes csak asszem le vagyok maradva mikor munkába álltam meg elég korlátozottak voltak a viszonyok s nem sikerült haladnom a korral
2023. máj. 16. 16:03
 25/27 anonim ***** válasza:

Nemtom én a múltkor elvittem a szomszéd rokkant öreget bevásárolni kocsival mert megkért rá, a piac kb két kilométerre van tőlem, de ugyebár szakadt az eső, bajos lenne a rokikocsival tépni a főúton a cuccokkal.


Segítettem neki bepakolni is a dolgait a házba ásványvízet behordtam minden.


A végén a kezembenyomott tízezer forintot, én mondtam neki, hogy nem kéne de közölte, hogy lehet hogy még meg fog kérni hasonlókra a jövőben ha nem haragszom meg érte.


Mondtam neki ugyan dehogy szólljon csak ha kell valami!

Ha tudok segítek.


Mások napi 10 rongyért takarítanak 8 órába vagy ülnek a kasszába! Nekem ez megvolt másfél óra alatt és még utána se kellett mennem. Például.

2023. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Van egy öregebb másik manus, az heti négy ezerért mossa fel a folyosót meg húzza ki és rakja vissza a a kukákat a társasba!


Ez gyakorlatilag alig jelent fél óra melót!


Nem rossz az ha van még mellette 4-5 társasháza ahol ugyanezt csinálja!


Mellesleg a lakók dobják össze neki, mert inkább ez, minthogy mindenkinek ötezerrel emelje a közösköltséget a képviselő a tíz lakásra!

2023. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

12 óra melóra 80 ezer.

Lehet mutatni hasonló állásajánlatot!

2023. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!