Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyakornoki munka és a...

A gyakornoki munka és a gyakorlati munka ugyan az?

Figyelt kérdés
Ne kövezetek meg, nem tudom hogy miről van szó. Most kezdem magam beleásni ebbe az egészbe. Ha nem ugyan az, hol tudok gyakorlati helyeket keresni? (Egészségügy)
2023. jún. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakornok általában egy magasabb beosztású munkatárs mellett tanulja az ehhez szükséges dolgokat. A gyakorlati munka ellenben a tanult elméleti tudás átvezetése a gyakorlatba, például asztalosmunka ami eddig elmélet volt, most jöhet a tényleges fűrészelés.
2023. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Gyakorlati (practice) munka: például egyetemi képzéseken kötelező 6 hetes gyakorlatot eltölteni valahol, csak így teljesíthető a képzés (van egy Szakmai gyakorlat tantárgy, amit így írnak alá).


Gyakornoki (trainee) munka: egyetem mellett elhelyezkedhetsz fixed-term szerződéssel. Ezzel teljesíthető a 6 hetes gyakorlat, de ettől függetlenül is dolgozhatsz gyakornokként (pénz és tapasztalat miatt).


Mérnöki, IT területeken így van, egészségügyet nem tudom.

2023. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2023. jún. 16. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz.

[link]

2023. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!