Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen feladatokat szoktak...

Milyen feladatokat szoktak kiadni gépészmérnök gyakornokoknak gyárakban?

Figyelt kérdés
Egy autóipari gyárba megyek gyakornokoknak.

2023. jún. 16. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Nekem azt hogy tervezzem meg egy repülőgép sugárhajtóművét CAD-ban és modellezzem le az áramlási terét különböző hidro-termodinamikai viszonyok között.


Nem volt vészes mert Cloud környezetben gyorsan be tudtam tanítani a mesterséges intelligencia modelleket különböző áramlástani modellek alapján a Navier-Stokes hidro termodinamikai differenciál egyenletrendszert pedig már implementálták előttem C++-ban szférikus koordinátarendszerben így API hívások révén tudtam implementálni Python nyelven.

2023. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi időre mész? Ha 1-2 hónap, akkor érdemi munkát nem nagyon fogsz végezni. Ha hosszabb távon, akár egyetem mellett, akkor simán bevonhatnak rendes mérnöki projektekbe.
2023. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hosszútávon
2023. jún. 16. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Akkor valószínűleg úgy kezded, hogy pár hétig tanulod annak a folyamatnak a működését, ami az adott részleghez tartozik. Közben már kaphatsz kisebb feladatokat, pl. mérések levezetése, kiértékelése, adatelemzés, stb. Vannak olyan helyek, ahol inkább a kulimunkát, illetve a monotonabb, egyszerűbb feladatokat sózzák rá a gyakornokra, de aki elég kitartó, látszik rajta, hogy érdekli a munka, és elég értelmes, annak hamar leeshetnek összetettebb, komolyabb kihívást jelentő munkák.
2023. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam hozzácsaptak a karbantartó csapathoz.

Érdekesebb feladatokat 2-3 hónap után kezdtek adni.

2023. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sziasztok! Én arra lennék kíváncsi, hogy egyetem mellett tanulmányi időszakban hány órát dolgozol majd? Amiket eddig láttam infós gyakoronoki állások, nappalis hallgatókat keresnek heti min. 20-25 órára. Ezt én soknak találom az órarendem mellé, ettől függetlenül lehet, hogy megoldható, emiatt érdeklődöm.
2023. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vizsgaidőszak alatt mész és napi 8 óra.
2023. júl. 7. 17:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem olvastam el rendesen, azt hittem, hogy duálisban vagy.
2023. júl. 7. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem adnak komoly feladatokat. Nekem anno a 6 hetes nyárin volt 3d modellezés, mérési hiba számítás, segédkezni szerelésekben, ilyesmik.
2023. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!