Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben a témakörben trollok...

Ebben a témakörben trollok direkt írnak minden munkakörre irreálisan magas nem létező fizetéseket, hogy annyit lehet keresni, hogy a dolgozókat hergeljék?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 08:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem tapasztaltam ilyet, linkelsz 1-2 ilyen kerdest?
2023. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag bárki kiír ezzel kapcsoaltos kérdést az oldalon hogy xy foglalkozással mennyi a fizetés, biztos jön egy csomó olyan válasz, amit konkrétan objektíven tudni lehet hogy nem fizetnek annyit.


pl: "már az árufeltöltőknek is 300-400 nettót fizetnek alsó hangon"


Aztán akinek ez a munkája attól tudod hogy jó ha nettó 220-et kap, de ez simán fizetnek más helyeken kevesebbet is.

2023. jún. 27. 09:14
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem találkoztam még ilyennel, reális fizetéseket szoktam látni. Sőt, sokszor az alulfizetett prolikat látom panaszkodni, mert azt hiszik, hogy a magasabb fizetések hazugságok.
2023. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy három megyével arrébb nyugatabbra valóságosak, amiket itt leírnak, de nálunk biztos hogy sehol nincsenek azok a fizetések. Még ki is röhögnek, ha előállsz egy olyan bérigénnyel.
2023. jún. 27. 09:26
 5/25 A kérdező kommentje:

pl most is végig pörgettem pár nyitott pozíciót.


bruttó 360.000ezer


De ez úgy jön ki, hogy kisbetűvel oda van írva, hogy ebbe konkrétan minden létező juttatás és pótlék amit kaphatsz benne van. (pl. dolgozói vásárlási kedvezmény, amit el nem tudom képzelni hogy átlagolnak le) Meg kb a munkaidő alatt elszívott levegőt, meg a wc öblítésre náluk elhasznált vizet is lekönyvelik neked plussz juttatásként.


Aztán mikor jönaz utalás a bruttó 360 fizud már csak nettó 185 lesz.

2023. jún. 27. 09:32
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
Konkrétan a kérdésre válaszolva: igen, direkt írnak. Véletlenül kicsi a valószínűsége, hogy valaki véletlenszerűen nyomkodva a telefonja képernyőjét vagy a számítógép billentyűit, egy magyar vagy bármilyen nyelven értelmes, összefüggő választ ír pontosan a gyakorikérdéseken feltett kérdésre felelve azzal, majd véletlenül közzé is teszi azt a kurzornak a “válasz elküldése” mezőbe tévedésekor kattintva egyet.
2023. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Attól, hogy te sokallod a nettó 300 as fizetést van aki megkeresi.
2023. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Vannak szövegértési bajok.


nem én sokallom, hanem az összes munkáltató aki a környéken van.

2023. jún. 27. 09:56
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

Legtöbbször teljesen reális béreket látok. Persze vannak túlzások. És nyilván területileg is vannak eltérések egyazon munkakör bérezése között, de én azt veszem észre, hogy az alacsony keresetűek (aluliskolázottak) szoktak kiakadni, hogy "de hát annyit nem is lehet keresni", csupán mert ők nem keresnek ennyit, sem a közvetlen baráti körük.


De egyébként mindenhol vannak sóher cégek, még jól menő területeken is. Az ilyen cégekhez nem kell menni, azt majd meggondolják. Nekem pl. 3 éve a nagy preztízsű Epam javascript fejlesztő pozinál a bruttó 600-as bérigényre azt mondta, hogy túl sok. Röhögtem egyet, mert máshol simán megadtak többet is.

2023. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

"Nekem pl. 3 éve a nagy preztízsű Epam javascript fejlesztő pozinál a bruttó 600-as bérigényre azt mondta, hogy túl sok"


Az epamnak és a nagy presztizsnek semmi köze egymáshoz, tipikus gyűjtőmulti, ennek megfelelő fizetéssel.

2023. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!