Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali tagozatos egyetemisták...

Nappali tagozatos egyetemistáknak szóló állásoknál szerintetek reális elvárás a "hetente minimum 20-25" munkaidőnek? Aki így dolgozott esetleg anyagi okokból kellett munkát vállalnia, vagy tapasztalat miatt választotta?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus szakos hallgató vagyok egy vidéki egyetemen (első évemet fejeztem be). Az összes, tanulmányaim szempontjából relevánsnak tűnő gyakornoki állásnál ilyen munkaidőkerettel keresnek embereket, viszont tekintve mennyit készülünk a tágyainkra, ez számomra soknak tűnik. Ha levelezősöket is keresnének jobban megérteném, de így meglepett.

2023. júl. 7. 15:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
10# 9-es vagyok. Ezért írtam, hogy "akár", nyílván első évben nehéz megoldani, meg vannak olyan cégek amik eleve nem vesznek fel gólyákat.
2023. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!