Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapestet leszámítva miért...

Budapestet leszámítva miért élhetetlen az egész ország?

Figyelt kérdés

Javasolták, hogy költözzek vissza Szegedre, mert ott kevesebbe kerül az albérlet. 120.000 Ft-ért béreltem panelt, a fizetés meg 230.000 Ft volt, negyed év után visszatértem a fővárosba. Itt bőségesen válogattam a munkák közt és a fizetési igénynél se kerekedett a HR-es szeme a 300 ezer fölötti fizetéstől.


Miért lett ez az egész országban? Vagy munka nincs, vagy ha van annyit fizet, hogy koldus mellette az ember.


2023. júl. 19. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Látom, a tükörrel beszélgetsz.


Rád fér.

2023. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem ertem mi koze a lakohelynek a kereseti lehetosegekhez. Contractorkent ugyanugy szamlazol USA vagy UK cegnek a varosbol, mintha lent laknal falun a tehenszarban pl szombathelyen v tirpakiaban. En legalabbis meg nem hallottam ilyenrol, hogy Jozsika kevesebbet napidijat tud elkerni senior data scientist meloert ha lent lakik falun.
2023. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
En itthon két helyen laknek. Nyugati hatarszel gyms megyében vagy budapest. Tobbi helyen én sem erotletnem , akkor már inkább kulfold. Szoval megértelek
2023. júl. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert sosem volt politikai akarat arra, hogy valóban fejlesszék a vidéki városokat.
2023. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Magadat kell fejleszteni, s akkor fullmindegy, hol laksz.
2023. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%

Budapest Bosch: Nettó 550, juttatásokkal 620


Debrecen BMW: Nettó 900, juttatásokkal 1,2 millió


Nem kérdés, hogy melyik az élhetetlen, főleg ha a budapesti közállapotokat is idevesszük (mocsok, szmog, c*gányok, csövesek, bűnözés, gazdag kölykök gyorsulási versenyei).

2023. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Budapest, Sopron- Győr a nyugati szélén, esetleg mèg Kecskemét vagy Debrecen ahol erősödik az autoipar. Kb ennyi ahol laknék, ezek kornyeken.
2023. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!