Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így még van esélyem?

Így még van esélyem?

Figyelt kérdés

Felhívtak interjú miatt, ez az első lépcső, kicsit váratlanul ért és angolul volt, alig kaptam levegőt és nagyon akadoztam az elején. Nagyon zavarban voltam. Persze egy perc beszélgetés után már fel voltam oldódva, meg a HRes is mondta hogy nincs semmi gáz, de nem tudom van e még így esélyem?

A pozi egy írásbeli ügyfélszolgálatos pozi. Vagyis nem kell beszélni telefonon, csak írásban. Így még lehet esélyem?



2023. szept. 21. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt tölük kel megkérdezni.
2023. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van!
2023. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt visszahívom őket: "ohh, hello ugye nem gáz hogy zavarban voltam, csak szeretnék érdeklődni hogy van e még esélyem" :DD
2023. szept. 21. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nagy részének ilyenkor kell 1-2 perc, hogy belerázódjon a beszélgetésbe. Nyugi, ez nem hiszem, hogy kizárólag ok.
2023. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Baluba ***** válasza:
Általában nem a HR telefonos interjú alaoján döntenek, csak kiszórják a teljesen alklmatlan jelölteket. Ha nem nagyon szemét, akivel beszéltél, akkor te nem estél ki, és semmilyen negatív hatása nem lesz az esélyeidre.
2023. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor még lehet esély, de az biztos hely jegyzetelt valamit, részben azért is voltam zavarban kicsit
2023. szept. 21. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
3: hat nagyon mást nem tehetsz, ez 100%ban az ö egyéni elbírálásukon múlik. felhívnak x embert , azt azt leredukálják kb 10-re akiket be is hívnak majd. Nyilván ha nincsenek jelentkezők akkor ez nem befolyásolja az esélyedet, ha meg van 300 akkor esélyes h repülsz. Persze írogathatunk neked ide random dolgokat, de az max találgatás, ez egyedül a HR-esen múlik akivel beszéltél.
2023. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!