Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Lechner...

Mi a véleményetek a Lechner Ödön fasor 8. szám alatti Morgan Stanleyről, milyen munkát végeznek ott pontosan és mennyit fizet a dolgozóknak? Minden angol nyelven van ott?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Morgan Stanley egy befektetési bank. Kockázatelemzés, árazás, strukturálással foglalkozik a cég maga és vagy ezt csinálod vagy az ezt segítő munkákban vehetsz részt.


Ennél pontosabban nem nagyon lehet ezt leírni mert irányzattól függ hogy ki mit csinál.

Pénzügyileg ugyan ez, elég nagy a magyar részleg tehát a fizetések is részlegtől függenek.


És igen szinte minden angol nyelven van.

2023. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezt a kerdest itt kell feltenned, biztosan alkalmatlan vagy.


De hogy a kerdesedre is valaszoljak: sokfele munkat vegeznek IT-tol HR-ig, a fizetes a poziciotol es tapasztalattol fugg es altalaban szinte minden munkaval kapcsolatos dolog angolul zajlik.

2023. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
LoL
2023. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Többnyire angolul mennek a dolgok.

IT pozícióra interjúztam, fizetési igényemre majdnem leestek a székről.

Azzal próbált meggyőzni a hres hölgy, hogy nem a pénz a lényeg, hanem a hírnév és hogy elmondhassam náluk dolgozok.

Van akinél biztos bejön de én nem tudok hírnévvel gázszámlát fizetni.

Végül nem egyeztünk meg.

2023. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkorát mondtál #4-es? Nekem 3-4 év tapasztalatra amikor 1 éve mondtam azt a recruiternek, hogy 1.5m alatt biztosan nem váltanék, akkor kb kinevetett, hogy ilyen keveset mondtam.
2023. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Picit hihetetlennek hangzik, vagy bem adtak elég budget-et fentről és megnézték hátha olcsóbban is bevállalják.


Mondjuk nagyon csapat és területfüggő is.

Van ahol egy friss pályakezdő elemzőnek odavágnak egy majdnem br. 1 milliós fizetést közben mást sem csinál csak egész nap táncikál meg meditál, semmivel nem járul hozzá a dolgokhoz, de pl finance-on meg belet kihajtva, 3-5 év tapasztalattal éppen ha megkapsz br. 500-at. (Mindkettőre tudok példát)

2023. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!