Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki introvertált személy...

Ha valaki introvertált személyiség akkor az egy átok interjú szituációkban?

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2023. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Attol fugg milyen állásra jelentkezel. Ertékesìtőként vagy akármilyen vezetőként introvertált, csendes, nem szívesen kommunikáló embereket nem vesznek fel. Mìg mondjuk egy adatelemzőnek igen.
2023. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

AZ introvertált és a gátlásos még mindig nem ugyanazt jelenti!

Egy introvertált személynek nincs feltétlen igénye nagyobb társaságra folyamatosan maga körül, szüksége van naponta meghatározott idöre, amit egyedül vagy egy-két, hozzá közel álló személy társaságágban tölt el.

De NINCS problémája másokkal beszélni, beszélgetni, szociális kapcsolatokat kialakítani!

Egy állásinterjú esetén tökéletesen meg tudja oldani a helyzetet, semmi hátránya sincs belöle.


Egy gátlásos ember nem képes másokkal beszélni, nem képes normálisa kommunikálni, egy interhúhelyzetben csak összevissza dadog valamit - az ilyen valakinek tényleg gond bárhol is elhelyezkedni. De ö NEM introvertált! Gátlásos!

2023. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2023. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Az introvertált nem szociális analfabéta.

Én introvertált vagyok: jobban szeretek egyedül lenni, mint társaságban, igénylem is, hogy időnként teljesen magam legyek, általában a sok ember, zsizsegés, másokra figyelés idegesít (kivéve a közvetlen családomat). DE gond nélkül teljesítek egy állásinterjún; ha bármilyen interakcióba kell lépnem más emberekkel, nem feltétlenül van hozzá sok kedvem, de teljesen zökkenőmentesen megteszem. Sőt, egyébként kifejezetten jók a kommunikációs képességeim, nem szokták rajtam észrevenni, hogy nem szeretek emberek közt lenni.

2023. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Szintén introvertált vagyok, és egyetértek az előző válaszolókkal. Nekem sem okoz gondot egy állásinterjú, sőt, kifejezetten jól teljesítek, mert nyugodt és pozitív személyiség vagyok, érdeklődő vagyok és jól tudok aktívan figyelni, sosem lesz az az interjúztató véleménye, hogy túl sok lennék. Szakmailag megbízhatónak és kiegyensúlyozottnak tűnök. Ami kevésbé menne, ha olyan helyre interjúznék, ahol arról kell meggyőznöm egy nagydumás valakit, hogy "beleillek a csapatba", mert én is pont olyan menő és laza vagyok. Ezt biztos nem közvetítem egy első interjún, de megmondom őszintén nem is szeretnék ilyen helyen dolgozni, mert tényleg nem illenék bele a csapatba.

Szóval igen, az introvertált nem szociális analfabétát jelent.

Egyébként én kifejezetten jól barátkozom is, a legtöbb ember szimpatikusnak talál, akivel találkozom. Csak mivel a kapcsolatok fenntartása inkább fáraszt és nehezemre esik, mint feltölt, sajnos nem tudom elmélyíteni ezeket a barátságokat.

2023. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon utálja az introvertáltakat, ahogy a pontokat elnézem :D
2023. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!