Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Korrekt bér kezdő kontrollernek?

Korrekt bér kezdő kontrollernek?

Figyelt kérdés

Hello.

Pár hónapja költöztem vissza külföldről idős szüleim miatt, így fogalmam sincs hogy áll jelenleg a magyar bér piac (csak a KSH). Kezdő kontrolleri pozícióban milyen intervallumon lehet egy korrekt bér Budapesten? Frissen végzett, 1 év HR tapasztalat. Össze akaom vetni válaszokat az ajánlattal.



jan. 10. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A magyar bér a piacon nagyon eltérő. Nagyon nem mindegy, hogy állami cég, versenyszfera, kis vagy közép vagy mammutceg, stb.
jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi a tudásod?
jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Versenyszfera vs allami?

Multi?

Iparág?

Elvart xp <1 ev, 1-3 ev

Pozi megnevezese?

Mivel foglalkoznal?

Angolul gondolom tudsz, kell is a pozihoz?

Skillek? Vba, power bi, sql, sap stb?


Elég sok minden befolyasolja

jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Versenyszféra, közepes méret, teljesen kezdő (0 év). Angol C1, de nem kell. SAP nem kell, főleg vba/powerbi/sql
jan. 10. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
550-700 bruttó
jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki lepontozta a kettest az fix agyhalott.


vba/powerbi/sql ezekből milyen szinten állsz?


Csak mert nagyon függ tőle. Én láttam olyan közgazdászokat akik profi Python-ban és nagyon erős kvalitatív tudása is volt. Ilyennek akár kifizetnék 700-800-at is, másik oldalon meg ott aki konyít egy kicsit vba-hoz meg excelhez, az kap 450-550 között. Ezért nem mindegy.

jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6 Van egy érzésem hogy a kérdező, aki ahelyett hogy leírná mihez ért, milyen tapasztalati szinten csak teljesen irreleváns baromságokat osztott meg a kérdésben pl: beteg szülei miatt költözik haza (mégis kit érdekel munkaerőpiaci szempontból?) nem arról lesz híres, hogy magas szinten ért bármilyen programozási nyelvhez vagy eszközhöz, mivel ahhoz elsősorban logikus gondolkozás szükséges és problémamegoldó készség.


Ennek tekintetében én nagyjából br 480k-t saccolok a plafonnak amit adni fognak.

jan. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Prof.

Háttértörténetet azért írtam hogy ne csak annyit kapnak válasznak: "visszajöttél külföldről, hát hülye vagy?"

É

Szerintem abból hogy követelmények vba/powerbi/sql s hogy már kaptam ajánlatot, lehet következtetni arra hogy egy alap/közép tudással már rendelkezem, de elismerem varázsló nem vagyok. ( Bár ez egész tág fogalom tud lenni).

Ezeken kívűl R tudom még használni idősor elemzésre s pythont kezdő szinten.

jan. 11. 08:25
 9/12 anonim ***** válasza:
a hatosnak hozzátennék annyit, hogy aki profi Phytonban meg SQL-ban, annak nagyságrendet ugrik a fizetése, azzal nagyon gyorsan 1 millió felett találod magad.
jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kell vba/pbi/sql, akkor br 600at mondanék Pesten plusz bonusz, caf.
jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!