Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kérjek fizetésemel...

Szerintetek kérjek fizetésemelést, ha nem tudom meg vannak-e elégedve a munkámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ügyvédjelöltként dolgozom budapesti ügyvédi irodában, egyedüli ügyvédjelöltként, már 2,5 éve.


Fizetésemelést tavaly januárban kaptam, 15%-ot, viszont nem kellett kérnem.


Idén nem tudom terveznek-e fizetésemelést adni, illetve sajnos azt sem tudom, mennyire vannak megelégedve a munkámmal, mert sosem kapok visszajelzést semmiről, mivel a főnökömék másik irodában vannak mint én.


Szerintetek így, hogy nem tudom meg vannak-e elégedve velem kérjek fizetésemelést?


jan. 19. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Remek jogász lehetsz, ha itt kérsz tanácsot ilyen ügyben. Leülsz a főnököddel, megkérdezed, elégedett-e a munkáddal, és felveted, hogy emelést szeretnél.
jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es, te meg remek ember lehetsz, ha azon éled ki magad, hogy gyakorikérdéseken szólogatsz be az embereknek, akik tanácsot kérnek.


Az, hogy bizonytalan vagyok a fizetésemelés kéréssel kapcsolatban, semmit nem minősít a a jogi tudásomon, szóval elég sértő, amit írsz, de elfogadom annyinak, hogy egyáltalán nem érted, miről szól a kérdésem.


Nem hiába kérdezem, amit kérdeztem, nem kockáztathatok meg semmit szakvizsga előtt fél évvel. Volt akit kirúgtak már azért, mert követelőzött, nekem pedig nincs kedvem szakvizsga előtt másik állást keresni.


Azért mások véleményére engedd meg, hogy kíváncsi legyek.

jan. 19. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mi bajod lenne
jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm a választ! Igazából azért gondolkodok ennyit ezen, mert volt már kirúgásra példa emiatt, nekem pedig fél év szükséges a kötelező gyakorlat befejezéséhez (ami összesen 3 év).
jan. 19. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De mért rúgnának ki azért, mert fizetésemelést kérsz? Maximum nem adnak.
jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a leveled! Szerettem volna válaszolni, de nem lehetett. Én is sajnálom, amit írtam.


Ami a kérdést illeti, a szakvizsgáig hátralévő fél évben én nem feszegetném a béremelést. Sok sikert! (1. válaszoló vagyok)

jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bekkeld ki ezt a félévet és ha meg lesz a szakvizsgád, akkor utána kérj emelést. Ha nem adnak, akkor már le is léphetsz :)
jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!