Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért váltanak ilyen gyakran...

Miért váltanak ilyen gyakran munkahelyet a pszichopata emberek?

Figyelt kérdés

Nyilván emberbőrbe bújt ragadozók, gátlástalanok és nincs lelkiismeret-furdalásuk ha másokat tönkretesznek.


De miért nem tudnak megmaradni egy poziban/cégnél hosszabb ideig? Sok helyen hallom, hogy mindig elunják magukat. Ez mitől van? Nem járnának jobban egy szép karrierrel egy cégnél?



jan. 23. 22:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Azért váltanak munkahelyet az emberek, mert egy cégnél beragadva a fizetésük folyamatosan veszít a reálértékéből, mert soha nem hajlandóak még a valós infláció mértékében sem emelni, reálbér-emelést meg végképp nem adnak.


Az egy cégnél való "szép karrier" a totális elszegényedést és elcsövesedést jelenti.

jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

#32 Igen, a csoda job hopperek meg eleve minimum 1.5x-ös fizuval kezdenek, a tudálékos vezetés meg bennük látja a megváltást.

Tiszta törzsi mítikus gondolkodás, hogy ha valami gáz van a rendszerben azt biztos, hogy egy távolról érkező varázsló tudja csak megoldani, a saját lojális varázslójuk biztos nem tudja (miközben teret sem adtak neki).

Ez még meg van keverve egy nárcisztikus (Jedi szindrómás) középvezetéssel, protokol funkciókat ellátó diplomata felsőbb vezetővel (aki kb. ló..szt sem vezet), na és felette a külföldi pszichopata (üzemmódban működő) áldott filantróppal, mellettük olyan személyzetissel, aki szerint betanult mérnök lecserésének költsége egyenlő egy utcaseprő lecserélésének költségével.


Ez csak a beteg fantáziám szüleménye, bármi nemű hasonlóság a valósággal kizárólag a véletlen műve.

jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

32,33


A pszichopata emberekről volt szó, nem az átlag emberekről.

Előbb olvassátok el a kérdést, és utána válaszoljatok.

jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#34


Éjjel sokáig álmatlanul forgolódtam, nem hagyott nyugodni a kérdés kifejtése. Elvonultam hűvös barlangomba, ahhol kiürítettem az elmém és csak egy gondolatot tartottam benne: "szép karrierrel egy cégnél, #diploma, #informatika".

Honnan jön ez a kérdés? Melyik világból kérdezik?

Kb. 1.5 óra telt el, mikor úgy éreztem, hogy a két szemöldököm közötti részt finoman megérinti egy nagy tisztaságú, tűrkíz kék, tetrahedron formájú gyémánt kristály. Egyből világossá vált, hogy Tollas Sas Indián nagyfőnök szól hozzám.

Megmutatta nekem a kérdezőt. Már látom, hogy egy téridő micélium zavar folytán az ősi Atlantiszból teszi fel ezt a kérdést.


Most már értem kérdező. A ti világotokban még tökéletes Isten ember gyermekként léteztek. De már beszivárogtak a Reptiliánok a beosztotti munkakörökbe. Meneküljetek! Lemúria még tartja magát. A Reptiliánok vezető poziciókba fognak kerülni és jó esetben így jártok:


https://www.youtube.com/watch?v=BKorP55Aqvg


Bár félek, hogy Atlantisziként még nem érted meg amit közvetítek.

jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
89%
Beszámithato normális ember vagyok. De két évente váltani fogok nagyreszt, mérnök vagyok. Egyszerű az oka , a pénz. Egy jó valtassal nagyobb összegre ugrik a pénzem mint amit akkor kapnék mintha egy helyben maradok . Ennyi.
jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Lölő is pszichomata?


Vagy ez a nem átlagemberekhez hasonlóan kiszámíthatatlan lenne matematikusan?

jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!