Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ez a hülyeség: tiktok...

Mi ez a hülyeség: tiktok telegram bot?

Figyelt kérdés
Az instám már vagy 100x feldobta és kezd az agyamra menni. Valami olyasmi, hogy pénzt lehet keresni, ha tiktok videókat nézel. Mármost leszögezném, hogy ennél habiszti dolgot még nem hallottam, de érdekelne, hogy mégis mivel hülyíti ez a hirdetés az embereket. Elvégre nem véletlenül dobálja fel nekem, tuti sokan kattintanak rá.

#pénz #telegram #TikTok #tiktok telegram bot
febr. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A tiktok használat is egy függőség, ezt használják ki. Minél többet nézed annál több pénzt keresnek rajtad.
febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy érzem félreértetted a kérdésemet, ha ez valóban így van, akkor bocsánat. Azt írja, hogy én kapok pénzt, ha én nézek bizonyos tiktok videókat.

Hála a jó Istennek nem tiktokozok, észre se veszi az ember, hogyan öli az agysejtjeit. De akkor ez összefügg az algoritmussal, nemde?

febr. 2. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg kamuhirdetés, egy rakás adathalász cég van, akik mindenféle jól hangzó könnyű melót ajánlanak, de csak az adataid kellenek, pl fényképes igazolványodat bekérik, azzal máris tudnak bankszamlákat nyitni ilyen full random helyeken mint Citrom-szigetek meg a fsz tudja amikről sosem hallottál még.

Másrészt vannak olyan oldalak, ahol ugye követőket meg nézőket lehet vásárolni és írja, hogy ezek valós nézők, nem botok, de ezt erősen kétlem, hogy tényleg igazi embereket alkalmaznának és ezt hirdetnék. Szerintem botokat árul mind.

febr. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ami még eszembe jutott, ha telegramon akarnak üzletelni veled, akkor 1000% scamről van szó. Telegramot általában a mindenféle shady arcok kedvelik.
febr. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebook reelsbe is dobàlja fizetett hirdetésként. Valszeg nigériai csalók.
febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet ez a hülyeség, de ami a lényeg, hogy nem is érdekel.🥱
febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

találtam egy ilyet most, hát én kiégtemXD


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

febr. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!