Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon ez real lehet vagy...

Vajon ez real lehet vagy valami átverés? (Telegram penzfizető good bot)

Figyelt kérdés

Az instagram a storymba feldobott egy reklámot, hogy videok nezesevel lehet keresni penzt, ranyomtam a linkre a telegramra irányitott, es ott megneztem par videot es azt irta az egyenleg 5100 forint, de viszont ahhoz, hogy lekérjem az összeget, megkell adnom a bankártya adataimat, amit nem tettem meg.

@GoodHUceorls_bot [link]

Ez a link, csak telegrammon lehet megnyitni, valaki megnézné


2023. máj. 26. 17:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű már nem aktuális, de azért leírom a saját tapasztalatomat.

Én kipróbáltam kb. egy hónapja. KAMU az egész. Eleinte minden rendben volt, dobálta fel a videókat, amikről el kellett döntenem, hogy tetszik vagy sem, bármelyiket választottam +350Ft-ot kaptam a mérlegemre. Aztán egyszer csak kaptam random bónusz 30.000Ft-ot a semmire, így felugrottam 54.350Ft-ra. A bot felajánlotta, hogy elkérhetem a pénzt a számlámra. CSAK számlaszámot/IBAN számot küldtem el neki, majd a következő lépésben le kellett írnom a kívánt összegemet. Utána errort írt ki, ugyanis a minimum lekérhető összeg 200ezerFt. Ergo addig kellett volna videókat néznem, amíg 200ezer fölé nem került volna a mérlegem. CSAKHOGY ezután több videót nem kaptam. Egy csaló fickót reklámozott végig és dörgölt az orrom alá, aki hamis videókat tesz közzé, láthatóan betanult szöveggel, hihetetlen történetekkel. Azt állítja, hogy csak egy telefonra és időre van szükséged ahhoz, hogy milliókat kaphass órák alatt. Mindezt azért, hogy te is fektess be kriptoba, hogy 2 óra alatt milliomos legyen belőled. A lényeg az, hogy szó sem esik arról, hogy igenis neked kell elkezdeni és a saját pénzed átutalnod a tőzsdére, de ha eljutsz odáig, hogy megkeresd ezt a fickót és lássa, hogy téged hülyére lehet venni, na akkor fogja közölni veled, hogy a második lépés az, hogy x összeget "tölts" fel a tőzsdédre.

Kész röhej az egész, egy idő után már csak azért nézegettem a fickó csoportját, ahol szédíti a népet, mert rohadt vicces az egész jelenségXD

Remélem hasznos volt. jóéjt:)

febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
ezért a rengeteg "hogy"-ért ne haragudjatok:((
febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
32es en azóta találtam egy hirdetésben egy másik ilyet whatsappon, nem tudom mennyit fizet ki mert màr nem hajlandóak válaszolni nekem, sztem letiltottak, nos ugye az volt hogy whatsappon van egy telefonszám (84 56 622 1840) es akkor annyit írtam neki, hogy érdekel a munka, àtírányított telegramra, meg megkellett nezzek 3 videot és lefotozni neki, (3 dologra volt szükség, whatsapp, telegram, tiktok) na de lényegtelen, ugye àtirànyított telegramra és meg kellett adnom a kártyaszámom, a nevem meg stb stb és mondtak h ez volt a bejelentkezès és átutalnak 800 forintot és átutalták, én meg pár napig nem írtam vissza nekik miután átutaltàk, szóval fogalmam sincs hogy lehet e mèg több pénzt lehúzni az oldalból, de azt biztosan tudom, hogy ott a 800 forint a kártyámon, ha gondolod próbàld ki, azèrt 800 forint is 800 forint
febr. 18. 20:09
 34/41 anonim ***** válasza:

Zöld Pardon, de milyen kártyaszámra utaltak neked 800 Ft-ot?

Revolutra?

febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Otp-re de amugy lehet h azota törölték mert egy barátnőm kipróbálta de nem írtak neki vissza, ha van mèg ilyen oldal beküldöm ide
febr. 23. 09:20
 36/41 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Kérdező, sajnos ez kamu, értsd meg. Az, hogy küldtek 800ft-ot a semmire, nem jelent semmit se...ha mondjuk 8ezret, vagy 80ezret küldtek volna, akkor már elgondolkodnék rajta, de hidd el, hogy ÁTVERÉS. Csak manipulálnak, és minden befolyásolható embert át lehet verni.
febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
*32
febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
32-es figyelj, tök mindegy hogy átverés e vagy sem, nem ebből élek meg, de most azért random elküldenek 800 forintot meg pl ismerősömnek volt h 10 ezret is küldtek csak törölték az oldalt, nos ezek kis bónusz összegek és lehet nem sok de most 3 videót megnézel és kapsz 800 forintot, az sztem tök jó, kis random összegek, pl ha találok olyan oldalt ami 10 ezret is elküld az már egy bevásárlás ára, nem azért mondom mert hiszek benne, ezek az oldalak egy idő után általába azt mondják h küldj el 30 ezer forintot és visszakapsz 40-et, ilyenkor tudom hogy abba kell hagyni, de amit az elején küldenek kis összegek, tök jól jöhetnek, főleg fiatalon én annyira örültem volna ha random kapok 800 forintot, nem arra fektetek hangsúlyt amit nem kapok meg, vagy a napi 50 ezer forint amit mondjuk hirdetésbe ajánlanak, nem, engem ez abszolút nem érdekel, engem az érdekel amit ideadnak, ezt az oldalt is azért osztottam meg, mert kifizették a 800 forintot, ami sztem bárkinek jól jöhet, ez mint a szerencsejáték csak nem veszthetsz vele semmit
febr. 24. 16:24
 39/41 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor te a 100ból az az 1 szerencsés vagy, akinek ebből akármennyi kis bevétele voltxd
febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Én csupàn beállítottam facebookon, hogy ehhez hasonló hirdetéseket dobjon fel:,D

Én is egy fáradt ember vagyok de a legtöbb fáradt ember ha lát melóbol hazajövet egy hirdetéses részmunkaidős állást nem kattint rá

febr. 27. 10:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!