Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghatnak valakit azért,...

Kirúghatnak valakit azért, mert mondjuk úgy dönt, ő inkább Home Office-ból dolgozna, miközben a cég megszabja, hogy kétszer be kell járni?

Figyelt kérdés

Nálunk elég sokan hónapok óta nem jártak be, a munkájukat elvégzik, mikor elérhetőnek kell lenniük, elérhetőek. Hivatalos policy a 3-2, de nekem eddig úgy tűnt senki nem nézte.


Egyébként külföldi cég, én is gyakran hazajárok szó nélkül, van hogy 2 hetet egyben itt dolgozok le, eddig senki nem szólt, mert időre megvolt minden.



febr. 8. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha szerzodesben levan irva tisztan akkor igen kirughatnak hogy nem tartod be a szerzodesben leirtakat.


Viszont nem kellene masokat kovetni mert meg utheted a bokad vele.

Heti ket alkalmat mindenki kibir. :)

febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem csak azert extra a helyzetem, mert tavkapcsolatban vagyok :) Aztan igy oldjuk meg
febr. 12. 16:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Rendben es est ertem. Csak a munkaltatot nem erdekli. :)

Es mind magan ugy amit a munkaltato nem fog figyelembe venni

febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma bent voltam a cegnel, a kutyát nem erdekelte, hogy ott vagyok. Latszodik, hogy mennyire lealdozott az irodaba jarasnak.
febr. 15. 16:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én munkahelyemen az állásinterjún azt mondták, heti egyszer kell bejárni. Ezt leírva a munkaszerződésben sehol nem láttam. Rá is kérdeztem, ment a mismásolás, hogy hát ez a megegyezés a managementtel. Nekem sem tetszett, mert ha jön egy másik manager, akkor mire hivatkozok?

A mostani főnököm is 100 km-ről járna be dolgozni, naná, hogy nem erőltetni. Viszont ha ő elmegy, és kapunk egy helyit, simán előfordulhat, hogy berángat mindenkit, a férjem járt így.

febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Senkit se érdekel a helyzeted. Le van írva hol kell dolgozni, bár látom nem lehetsz értelmiségi ha még ezt se vagy képes felfogni.
febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16) kezdjün személyeskedni :) am annyi van, hogy országon belül, EU-n belül meg meghatározott számú napot.
febr. 15. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!