Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon van esély rá hogy most...

Andrea M. kérdése:

Vajon van esély rá hogy most mielőtt aláírok az új munkahelyen, kialkudjak egy jobb fizut?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen leépítették az egész csapatomat, elküldtek 10 embert. Aláirattak velünk egy felmondási szerződést, 2 havi fizu végkielégítés fejében. Az én esetemben annyi különbséggel hogy ajánltak egy másik állást a tulajdonos egyik másik cégénél. Szóval választhatok hogy végkielégítést vagy a másik állást szeretném, azt mondták ugyanannyi fizetésért, mint eddig amit kaptam.

Nekem tetszene a másik állás, viszont már tavaly fizetésemelést kértem itt, aminek csak egy töredékét adták meg.

Vajon van esély rá hogy most mielőtt aláírok az új helyen, kialkudjak egy jobb fizut, mert ugyanaz a tulaj, de megiscsak masik ceg, masik HR..



febr. 27. 06:23
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:

Jobb megtenni és megbánni,mint megbánni, hogy nem tetted meg.

(Boccaccio)

febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!