Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel nem fizikai...

Érettségivel nem fizikai munkával mennyit keresel nettó?

Figyelt kérdés
Pótlékok nélkül. Érdekel, mire számítsak. Középkorú vagyok, ha számít.
márc. 7. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Picivel 1 millió fölött van a nettóm, az 1,5 millió bruttó. Plusz kafetéria, egészségbiztosítás, full home office.
márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van diplomám, de a munkakör amit betöltok jelenleg, csak középiskolai végzettséget kíván meg. Nettó 380 ezer, plusz havi 16 ezer forint cafeteria. Középkoru nő vagyok, irodai munka Budapest.

Én végén van kb egy havi plusz jutalom.

márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
nettó 400
márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Főállásban alapbér 380 nettó, erre még kapok negyedéves bónuszt. + másodállásban ev vagyok, ott 200e a havi átlag
márc. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Erettsegim van es par tesztelo kepzesem, mellette egy abbahagyott egyetem es jo sok inkepzes. Most a nettom 1.3 teszt automatizalassal foglalkozok
márc. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Szívből kívánom annak, aki lepontozott csak azért, mert én jobban élek nála, hogy sose vigye előrébb az életben, mint ahol most tart.
márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam, hogy az én nagyon max. 250 ezres fizetésem nevetségesen kevés. Mondjuk a kereskedelemben dolgozom, itt talán mások a viszonyok, élesebb a verseny.

(#6 én nem tartozom a lepontozók közé...)

márc. 8. 06:18
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Én DJ vagyok, szórakozóhelyeken lépek fel nettó 150-300k körül / alkalom. Általában péntek-szombatot szoktam vinni + nyáron bevállalok balatoni fellépéseket is akár hétköznaponként. Emellett soundcloud / spotify / tiktok / insta stb...-ből is származik bevételem + szponzorációs tartalmakért szintén fizetnek. Egy jobban pörgő nyári hónapban nettó 3 millió is meg van egy lazább novemberben pedig olyan 600k körül.
márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nem gondolod jól. Érettségi az egész pontosan 0-t ér, és ha még dolgozni se akarsz (ergó nem fizikai meló), akkor minimálbér az amit kapni fogsz kb. +-pár tízezer ft.


Nyilván lehetnél szoftverfejlesztő is értségivel, akkor annyit kaphatnál mint az 1-es válaszoló, de annak semmi köze az érettségihez.

márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Egyrészt nem mindenki írt itt konkrét végzettségről/munkáról, másrészt úgy értettem, hogy érettségi, és más semmi, legalábbis ami érne is valamit, mint pl. az én régi, újkorában is 0 értékű OKJ-s rendszerüzemeltető és programozó végzettségem (amik legalább ingyen voltak a munkaügyi központ jóvoltából, bár inkább kerestem volna állást tovább), meg némi angol. Persze tudom, hogy ez sem sokkal több a semminél.

Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat. Egyáltalán nem irigylem senkitől, legyen mindenki boldog a fizetésével.

márc. 8. 13:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!