Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel nem fizikai...

Érettségivel nem fizikai munkával mennyit keresel nettó?

Figyelt kérdés
Pótlékok nélkül. Érdekel, mire számítsak. Középkorú vagyok, ha számít.
márc. 7. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te lehet úgy értetted, de a többiek láthatóan nem, ezért írtam tisztázás gyaránt, hogy ez így minimálbér.
márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vidéken élek, egy (fizetések tekintetében) elég fos gyárban dolgozom. A nettó bérem olyan 350 ezer körül alakul havonta. Az alapbérem olyan 300 körül van.

Bár nekem van diplomám, de szart sem ér és semmi köze sincs a munkámhoz szóval igazából nem számít.

A meló amúgy könnyű, eléggé faßlengetős, az időm nagy részében nem csinálok semmi érdemi dolgot, ezért is nem váltottam. Kereshetnék pár 10 ezer ft-al többet, de akkor napi 2 órát kellene ingáznom minimum és biztosan nem egy műszakos, kényelmes melóm lenne.

Hirdetnek folyamatosan papíron jobbnak látszó állásokat a városban is vagy a közeli környéken, de mindegyik oylan, hogy pl. vezető pozíció is valójában egy kiemeltebb fizikai dolgozó aki még szellemi munkát is ellát. Tehát dolgozz 10 órát naponta meg hétvégente is, fizikailag le leszel terhelve cserébe 400-450 ezer nettó.

Kb. ez a szint van itt, aztán ez az ország elvileg "jobb" fele (É-Dunántúl).

márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pótlékok nélkül garantált bér, pótlékokkal és plusz munkával 256-E. 2 és fél szakképzéssel együtt.
márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!