Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány állást veszítettél el...

Hány állást veszítettél el már "helyezkedő" vagy "rangidős" kollégák miatt? Következő munkahelyen megéri őszintének lenni? Kitenni a végzettségeket, megmutatni a szakértelmet?

Figyelt kérdés

márc. 11. 10:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
37%
A leirtakra.
márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Mi lenne az állításod konkrétuma ami hozzám köthető?
márc. 11. 14:38
 23/40 anonim ***** válasza:
48%
Hogy veled van valami problema.
márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Azért nem kell valaki egy munkahelyre, mert életében három különböző megyében élt, van tíz szakmája, volt két vállalkozása és vagy harminc munkahelye?

Ezt én minden felvételnél elmondtam, ahogy később a kollégágnak is! Akkor minek vettek fel?


Volt olyan nyugdíj előtt álló kolléga a bkk-nál akinek az volt a legnagyob problémája, hogy én mégcsak most jöttem ide dolgozni de ugyanannyi pénzt keresek mint ő aki már húsz éve itt van!

Ezért is én volnék a hibás? :D

márc. 11. 14:48
 25/40 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Nem inkább aki felvett?

Nekem kellene ismerni a kollektívát?

Vagy talán sunnyogni, ha megkérdeznek valamit?

márc. 11. 14:51
 27/40 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
87%
Van 10 szakmád amiből valószínűleg egyiknek sincs semmi értelme mert nem tudtál benne dolgozni. De lehet egy nagyon komoly kőműves voltál aki úgydöntött,hogy hagyja a szakmát és inkább tanul másik 9 szakmát, ebben az esetben ez egy tök logikus kérdés. De sebaj legalább volt két vállalkozásod amiből szintén nem tudtál megélni és újra munkát kerestél. Gondolom azok is tök jól mentek és minden klappolt, de te mondtad, hogy inkább munkát keresel. Jól látszik, hogy itt a világ a hibás :)
márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
87%

Olyan volt már,hogy cégek belül váltottam "helyezkedő" illető miatt.


Kétszínű kis dög volt.A szemedben puszi, nyali, a hátad mögött meg úgy beszélt meg alád tett,hogy csak na.

márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Hintalow ***** válasza:
100%
Nekem 0 eddig
márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!