Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A jövőbeli munkahelyemen...

A jövőbeli munkahelyemen hogyan fogják majd értékelni az angol-és orosz valamint A1 szintű olasz nyelvtudásomat?

Figyelt kérdés

Esetleg három nyelv is kevés lesz?


It-Szektor



márc. 18. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudjuk?
márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan az informatikaban alap, hogy legalább annyira tudj angolul, hogy tudj beszélgetni ha tárgyalásról van szó és tudd értelemezni egy technológia dokumentációját ami angolul van általában.
márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ango alap, orosz szart se er, olaszt senki se hasznalja
márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én IT-ban dolgozom, van aktív C1 szintű angol és passzív B2 szintű német és olasz nyelvvizsgám. Plusz A1 szintű holland.

Csak az angol számít, illetve mivel német cég, a német is előny. Több német csapatban is dolgoztam már, mindenhol mondtam, hogy lehet német a kommunikáció, de ehhez nekem kell pár hét, mivel rég használtam a nyelvet (3-4 éve). Nem kellett, váltottunk angolra. Akkor is, amikor én voltam az egyetlen, aki nem nagyon beszélt németül plusz én voltam az egyetlen gyakornok (nem is teljes állásban). Amikor voltam, angolul volt a daily. Pedig tényleg bevállaltam volna a németet csak egy kis türelmet kértem volna. De nem kellett, úgyhogy azóta se használtam a németet.

De azért CV-be jól mutat a sok nyelv.

márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az angolt nem 'ertekelik', hanem elvarjak, es nem a papirt, hanem a tudast. Az orosz bizonyos niche teruleteken es talan majd az orosz-ukran haboru utan lehet hogy jo lesz valamire, az olasszal viszont IT teruleten tenyleg szinte semmire nem mesz, kiveve ha Olaszorszagban akarsz elhelyezkedni.
márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miféle ostoba kérdés ez mégis...?
márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha az oroszok végre megszállnának, akkor fordul a kocka és kijelölt pedofidesz milliárdossá válhatsz.
márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Háerritukának lehet hogy imponáló, fóbottónak taszító. Meglátják hogy tudsz oroszul és hogy be mered írni a cv-be, azt mondják pedofil vagy. Itt tartunk.
márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hazaáruló vagy, költözz ki Moszkvába és nyald putyin seggét az orosz nyelveddel.
márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!