Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállást érdemes...

Milyen másodállást érdemes vállalni? Kijöttök a havi fizetésetelből?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemen sem keresek rosszul (nettó 320 szerintem nem vészes), viszont valami kis pluszt szeretnék a jelenlegi fizetésem mellé, hogy kicsit többet tudjak félre rakni hónap végén.


Van másodállással kapcsolatban valamilyen tapasztalatotok? Ha igen akkor jó vagy rossz? Illetve mit dolgoztatok főállásban és másodállásban?



ápr. 24. 17:12
 1/3 anonim válasza:
87%

Én is hasonló cipőben járok, az ételfutárkodás mellett voksoltam végül, mert egyszerű elindulni. Adózást követően nem tudom, hogy mennyi marad, de napi 2 órát tervezem csinálni.

Ez mondjuk 100e bruttó havonta.

ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Nem jövök ki, de nem is fogok többet hajtani az államkasszának!

Inkább költök kevesebbet meg seftelek ahol tudok!

Fizesse az áfát aki shoppingmániás!


Ha nekem nem jut elég akkor az áfa kalapba se kerül annyi!


Majd kapcsolnak kedves honatyáink!

ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Amúgy a másodállás öngyilkosság ,vagy a saját terepeden lépsz magasabb pozícióba vagy a családodtól , magadtól veszed el az időt
ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!