Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az új munkáltató tudja ellenőr...

Az új munkáltató tudja ellenőrizni a régi munkahelyeimet?

Figyelt kérdés
Vezetve van ez valahol? Vagy csak az előző munkahelyemet tudja az az előtieket nem?

ápr. 28. 14:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt utolsó, másrészt mi van, ha a felvételi folyamat közben kérnek rólad infót? Nyilván tok boldog a munkáltató, ha mástól tudja meg, hogy vki dobbantani akar:))
ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem csináltam belőle titkot,hogy el akarok menni, ennek ellenére nem nagyon örültem volna, ha ezek megbeszélik. Néhol szoktak kérni régi munkáltatótól referenciát, akkor olyat vittél, ahol meg voltak veled elégedve. Manapság már nem nagyon látok ilyet.
ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%

Ja mert az Usát a fenenagy drog helyzetével, meg fegyveres bandaháborúival pont a magyar viszonyokhoz lehet hasonlítani...


Az Usába füvet max az ovisok szívnak itthon meg rabosítanak érte!


Közbe már egy rakás szomszéd országban legális!

ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!