Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek interjúra egy...

Elmennétek interjúra egy régebbi rossz tapasztalat miatt?

Figyelt kérdés

Volt egy cég, ahová pályáztam, be is hívtak. Közben látom, hogy a cég elköltözött és a csak odajutás (budapesten) 46-55 perc. Amikor pályáztam nem tudtam, hogy én már voltam itt évekkel ezelőtt és úgy tűnik, ők sem.


Akkor a megbeszélésen szó szerint hazaküldött az ügyvezető ("nem fog menni az együttműködés"), mert egy alap szakmai kifejezést nem tudott és nem értett eggyett a válaszommal. Szóval, nem volt jó élmény.


Ti elmennétek interjúra úgy, hogy valószínű ugyanaz lenne a vezető, szituáció és még sokkal messzebb is van a cég?


máj. 4. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, neked kell tudnod mennyire vagy kiszolgáltatott helyzetben, mennyire piacképes a tudásod, hány cég lehet Budapesten, ahol hasznosítani tudod a tapasztalataidat.


Én a föntiek alapján kizárt, hogy együttműködnék a céggel, de nekem nincsenek még gyerekeim, akit etetnem kell, nincs hitelem, amit fizetni kell, tudod, egyéni helyzetek...

máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
se kutyám, se macskám. De az a pár évvel ezelőtti alkalom még a mai napig feljön a "mi volt a legcikibb interjús élményed" kérdésnél. A mostani telefonban is az volt, hogy nézzük meg mennyire tudunk együttműködni (aztán még plusz feladat). Így meg, hogy kb 50 perc csak az odajutás, kevés kedvem van elszórakozni.
máj. 4. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem szórakoznék ezzel. Már a kérdésedből, hozzáállásodból látszik, hogy te nem akarsz ott dolgozni. Akkor minek pocsékolsz el rá fél napot? Írj neki egy e-mailt, hogy tárgytalan az álláskeresésed, így nem veszel részt, ennél többet nem érdemes beletenni, mivel úgy sem fogsz ott dolgozni.
máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ellenszenves a helyzet és neked messze is van, akkor miért gondolkozol egyáltalán?
máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, semmi értelme
máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem mennék el olyan pozícióra interjúra, ahol a tudásomhoz mérten minimum 2 szinttel lejjebb keresnek. Mert ha én okosabb vagyok, mint a leendő főnök, azt ezt jelenti.

Függetlenül attól, hogy milyen messze van, meg voltam-e már ott

máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!