Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok valami otthoni...

Mondanátok valami otthoni netes munkát kismamáknak?

Figyelt kérdés
Én olyanra gondolnék, ahol nem kell előre befizetni egy rakás pénzt és amivel még keresni is lehet. Nem akarok én százezreket keresni csak egy kis plusz jól jönne...
2011. febr. 2. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyítóval is nehéz találni, van ami elsőre jónak tűnne, de azután kiderül, hogy szívás.

Telemarketingen kívül alig van valami.

2011. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem találok, de hátha akad valaki, aki tud ilyet...
2011. febr. 2. 19:30
 3/14 anonim válasza:

Ha van kézügyességed és kedved, bekukkanthatsz ide:

[link]

2011. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%

Ha tudnék ilyenröl akkorsem árulnám el -.-

Viszont mindig vannak azok a reklám nézegetös oldalak, ahol napi egy óra reklám bámulásért kapsz 5centet (100 cent= 1 dollár)

2011. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném kérni, hogy aki nem tud ilyet az inkább ne írjon semmit. Aki meg nem árulná el az se írjon semmit. Azoknak nagyon köszönöm akik eddig írtak. :-)
2011. febr. 2. 19:45
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha ennyire jó egy munka, azt nem reklámozzák nyilvánosan, hanem megtartják maguknak!
2011. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy komoly cég nem gmailes emailcímet használ, és nem 10 évvel ezelőtti technikájú weboldalakat készít!
2011. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs, az utolsó kettő hozzászólást én írtam, de amíg írtam, eltűnt az a link, amiről véleményt írtam!
2011. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is rákattintottam az eltűnt linkre és szerintem is kamu. Ami nekem szemet szúrt: nem kell OLYAN KOMOLY ÖSSZEGET befektetni. Na ezt akkor inkább hanyagoljuk.
2011. febr. 20. 20:14
 10/14 anonim válasza:
Ha van kedved weboldalt készíteni és azzal pénzt keresni, akkor létezik megoldás. írj privátban.
2011. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!